Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Te kciuki naprawdę mogą być bardzo potrzebne.
  2. Faktycznie można mieć pietra...gdzie on się mógł podziać...:roll:
  3. Naprawdę nawet wśród odwiedzających schronisko nikt nie interesuje się tą sunią?
  4. Dołączam się do oczekiwania na zdjęcia.
  5. Może tym razem ogłoszenie przyniesie zmianę...
  6. Antonio, aniołek z różkami??? Pewno trafione w sedno. Przywilej wieku! :loveu:
  7. [quote name='emilia2280']Podniosé Antoska.[/quote] ...to łatwe, bo to leciutki szkrabik...:loveu: ;) :loveu:
  8. Brauniku, życzę Ci pełnego wyjścia na prostę, czyli domuśku!
  9. Aguś, a nie jesteście w stanie rozważyć dania Bolusiowi DS? Jest może taka szansa? Pytam, bo raz, że zapadł mi w serce, a dwa (ma to związek z powodem nr 1 ;)) najpierw Boluś rozkochał się w Krysi, potem pełen niezrozumienia będzie się przestawiał na Was i znów pokocha. Upłynie znów jakiś czas i pies po raz kolejny zmieni domek, nie wiedząc, dlaczego musiał się rozstać z 1wszym, a będzie musiał z 2gim. :-(
  10. Margo napisz jaki on jest w znaczeniu, do jakiego domku może dołączyć. Inne psy, kot, dzieci? Nauczony jest zgłaszania potrzeby wyjścia? Szczekliwy, czy spokojny? Nauczony smyczki? Jak znosi jazdę autem? Katrowany, książeczka zdrowia, szczepienia...etc...
  11. Te piesie poprostu odżyły i dopiero uczą cieszyć życiem!!!
  12. Loluś, przytulam Cię mocno Kochana Dziewczyno i dołączam się do lunarnego wycia!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  13. Całuski Bidulku w rozbolałe czółko!!!
  14. [quote name='mariolka']POMOŻCIE! :( trzeba go zabrać szybko z lecznicy, a nie ma gdzie... niestety nie wiemy nawet jak on do innych psów...[/quote] W tym sęk...szkoda, że nie wiadomo, czy on może dołączyć do innych zwierząt.
  15. [quote name='Kasia']Czy udało sie coś dowiedzieć czy znów stoimy w martwym punkcie i szansa dla psa przelatuje między palcami? (...)[/quote] Nie stoimy w martwym punkcie. Jutro jadę z mamą Niki :loveu: na miejsce. Módlcie się by udało mi się z dobrym skutkem porozmawiać z opiekunką psa i ugrać to, na czym nam zależy. :roll: Działka, dom zlokalizowane. Niki dziękuję, podziękuj proszę raz jeszcze mamie!!! :loveu:
  16. Mam nadzieję Andziu, że się mylisz, bardzo bym chciała...w przeciwnym razie, jeśli Państwo za jakiś czas kupią chomika to i pudel będzie za duży.:-(
  17. Na wątku suni, na forum rottki podałam do siebie kontakt, czyli zadysponowałam namiar do siebie by przekazać właściwy i podać info o sytuacji. Narazie brak odzewu.:-(
  18. O ja pierniczę!!! :multi: :multi: :multi:
  19. [quote name='Koperek'][B]majqa[/B] nie denerwuj się! (...)[/quote] [B]Skarbie Koperkowy[/B], ja się nie denerwuję, a na Ciebie to już w ogóle!!!:loveu: Jest mi tylko smutno, że na dobrą sprawę tylko Ty chcesz się zmierzyć z problemem. Głowa do góry (o uszach nie wspomnę ;)) !!!
  20. [quote name='florida_blue'](...) Zostaje na stałe tam gdzie jest :) nowi panstwo zakochali sie w niej i chociaż nadgryzła im pudliczkę to i tak zostaje.[/quote] Florido, nie bardzo jednak rozumiem całość sytuacji z Hexą. Jej DT miał stać się stałym, decyzją jej opiekunów. Czy dopiero teraz miała ona kontakt z pudliczką? Nie widziała jej wcześniej? Nie miała z nią kontaktu?
  21. [quote name='agusiazet']Czy jest tu ktoś kto napisze ładny tekst, bo zdjęcia są, to wystawię sunię na Allegro:)[/quote] Na stronie 6 jest tekst napisany przeze mnie. Jeśli nie jest on właściwy, z czym się liczę, to ktoś jeszcze powinien spróbować swoich sił i dopomóc tekstowo.
×
×
  • Create New...