Aguś, a nie jesteście w stanie rozważyć dania Bolusiowi DS? Jest może taka szansa? Pytam, bo raz, że zapadł mi w serce, a dwa (ma to związek z powodem nr 1 ;)) najpierw Boluś rozkochał się w Krysi, potem pełen niezrozumienia będzie się przestawiał na Was i znów pokocha. Upłynie znów jakiś czas i pies po raz kolejny zmieni domek, nie wiedząc, dlaczego musiał się rozstać z 1wszym, a będzie musiał z 2gim. :-(