Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. W górę bidulko. 3mam kciuki w pierwszej kolejności za Twoje bezpieczeństwo, w drugiej za to by udało się zrobić Ci zdjęcia.:-(
  2. Miszo, na sam szczyt, po dom, po normalność...
  3. Naprawdę, wielka szkoda. Ta sunia ma niesamowitego pecha.
  4. Upłynęła taka masa czasu, że rozstanie z Panią wetką będzie dla niego przeżyciem...eh...oby tylko znalazł się ten dom na stałe. :-(
  5. Jak Ci pomóc Julciu...:-(
  6. Nero, pnij się przystojniaku!!!:loveu:
  7. Nie spadaj Ciasteńku, bo wujek KWL nam skórę wygarbuje za zaniedbanie Ciebie...
  8. Loluś, ta sunieczka to bardzo młodziutka istotka. Docelowy domek i kochające serce + cierpliwość dodadzą jej odwagi i, uwierz, zmienią.
  9. Koperku, jest jakaś szansa na wizytę u psiaków w najbliższym czasie?
  10. Bardzo jestem ciekawa, jak teraz prezentuje się Porto.
  11. Jak tylko dowiesz się Karusiu, co z jego morfologią daj znać na wątku.
  12. Poniedziałek lada moment. Bardzo jestem ciekawa jakim psiakiem w codziennej styczności jest Safar.
  13. To długie milczenie JoSi mnie niepokoi. Czyżby aż takie problemy z kompem? :roll:
  14. Czy coś mu dolega? Zadziwia mnie opis jego zachowania (to, że leżał tak jakby się poddał). Czy jest zdrowy? W jakim może być wieku?
  15. [quote name='Gacusiowa']grzebiąc po forach różnych dowiedziałam się, że na posiadanie charta (lub mieszańca charta) trzeba mie zezwolenie :crazyeye:[/quote] A czy tam, gdzie znalazłaś takie info był odnośnik prawny, link do strony z przepisem? Czym było to umotywowane?
  16. [quote name='luka1']wejdż w położenie kleszcza - nim dotrze do skóry przez futro to z głodu zdechnie[/quote] Chyba, że wali z maczetą!
  17. Bardzo jestem ciekawa, co się psu przydarzyło i jak to się stało, że biedak zginął.
  18. Biorę 30cm od ogona!!! :eviltong:
  19. Nic dziś nie wyszło z pozyskiwania namiaru na działkę. Kolejna próba jutro.
  20. [quote name='morisowa']W poniedziałek adopcja Magnusa :cool3:[/quote] Jejuśku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-o :multi: :-o :loveu: :loveu: :loveu:
  21. Genialne info!!!:multi:
  22. Niko już się odezwała, powtórnie zrobi to wieczorem. Obiecała, że spróbuje zadziałać.
×
×
  • Create New...