[quote name='snuszkak'](...) to odpoczywaj w takim razie(...) [B]Ja się szybko regeneruję ;). Zmęczona byłam wyłącznie koniecznością wiszenia na słuchawce i to niczym nie uzasadnioną, bo na etapie 3-4 telefonów zostało powiedziane i wyjaśnione dla mnie wszystko. Każda kolejna rozmowa z Panem nie wnosiła nic nowego, [/B]
[B]a stanowiła zapowiedź następnej. [/B][B]Tylko...po co???[/B] :roll: [/quote]
Bardzo mi zależy na tym by sprawa rozwiązała się pozytywnie zarówno ze względu na suńkę jak i dla spokoju Pani Eli, czyli by doszło do adopcji za obopólną oprobatą Państwa. Z Panią Elą jestem na bieżąco w kontakcie więc nie będziecie oderwani od źródła "charciowej wiedzy".:evil_lol:
[B]Snuszkak[/B], dziękuję za ciepłe słowa.:loveu: