Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='ElzaMilicz']Taka cisza....:p Zapewne oznacza, że coś intensywnie dzieje się wokół białasa. :evil_lol: Wiem, [B]Maqka[/B], że nie masz czasu, ale skrobnij coś.[/quote] Napisałam do Niko na gg, czekam na jej odpis. Prosiłam o pomoc w dopytaniu u źródła (dotarciu do niego), gdzie jest pi razy drzwi działka, na której pies nocuje. Jak sama wiesz to będzie dla mnie przepustka do dalszych, rozważnych działań, bo jestem przeciwna podpierniczaniu komuś psa. Trzeba dotrzeć do opiekunki i upewnić się, czy chce, czy nie chce psa, czy pomoże w jego przejęciu, czy podpisze zrzeczenie się psa. A może poprostu tej pani jest z czymś źle, z czymś sobie nie radzi i wystarczy jej pomóc by sprawa rozwiązała się sama. Narazie same znaki zapytania. Póki co cisza informacyjna. Nie mam odpowiedzi na gg, a i na wątku Niko też ucichła.
  2. Wsjegda gatow!!! ;)
  3. Koniecznie brać do dobrego domeczku!!!
  4. Niech to tylko będzie miało przełożenie na adopcję...:roll:
  5. DIF, może on Ci pada by go ciągle naiwaniasz młotkiem???:razz:
  6. Bardzo się cieszę, że pojawił się cień szansy. Pozostaje czekać, a zdjęcia przesłodziaste.:loveu:
  7. DIF, błagam, nie poddawaj się. Tych państwa trzeba zrozumieć, poza alergią pana oboje mają amnezję i o alergii zapomnieli, przecież to oczywiste. :roll: Skorzystaj z oferty Wet-Siostry. :loveu: Może to będzie przełom, jak odczynienie uroków.:razz:
  8. [quote name='Ulaa'](...)A na dzień dobry zrobiła kupę za telewizorem :roll: i poszła spać. Zawsze mówiłam, że polska TV jest zasr......:diabloti:(...) [/quote] Ulaa, przecudne wiadomości!!!
  9. Ha, ha, ha...:evil_lol: Super !!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  10. [quote name='Olena84'](...)Co Ty Majqa tak przycichłaś ostatnio? Czuje sie zaniedbana:(. Daj się ugłaskac tu i uwdzie!!!:razz: Zacichłam, bo proza życia daje w de..., a do tego 3cia z rzęd noc do bani, przez cyrki moich kotów. Pokazałam im dubeltówkę dziadka ale jakoś przestrachu nie widzę. Librunia, czy wiesz że, jesteś w najdziwniejszy sposób na dogo podnoszona:D Jasne, nogami na boki!!! :loveu: :evil_lol: :loveu: :evil_lol:
  11. Spacer, jestem przekonana, będzie rozkoszą, ja tam trzymam kciuki za pomyślność decyzji i to nie DT a DS !!!!!!!!!!!!!!!
  12. Nie pisałam, bo sprawa jest w zawieszeni do nd. Do Pani Eli zadzwonili ludzie z okolic Łodzi przekonani w iluś procentach, że może to być ich sunia. Jeśli okaże się inaczej nic nie będzie stało na przeszkodzie by sunię zaadoptował zainteresowany nią Pan, zwłaszcza, że miał okazję poznać ją w czwartek i przypadła mu do gustu.
  13. Niezła niemota byłam z tym przymiotnikiem, "kocia" bezsenność 3cią noc robi swoje, to jedyne usprawiedliwienie. Hm...KWL, poprawiłam, zerknij, wywaliłam "zdrowy" ale nie wtryniałam guza, to można dopowiedzieć, jeśli nie zostanie to pominięte w rozmowie, to ogłoszenie uważam za uczciwe. Co poprawiać dalej???
  14. Zaraz poprawiam, dam cynk, że już, a wtedy podmień Szpilko.
  15. [quote name='Masza4']Ja chętnie porozwieszam u wetów, w gabinetach. Na słupach, czy przystankach to chyba kiepski pomysł. Rozwieszajcie jeśli możecie.[/quote] Takie ulotki informacje rzućcie nawet w poczekalniach normalnej służby zdrowia, ludzie czekając w kolejkach wertują, co im w ręce wpadnie.
  16. Owczarek kaukaski Nero. Pozwólmy mu godnie żyć... Neron podpalił Rzym, Nero nie podpalił niczego, rozpalił jedynie serca ludzi zaangażowanych w pomoc, temu bardzo pokrzywdzonemu losem psu. Życie nie oszczędzało starszego obecnie Nero,owczarka kaukazkiego. Domyślać się można, że ominęła go piękna, szczenięca młodość spędzana na zabawach. Najprawdopodobniej ludzie, którzy stawali na jego drodze nie dawali się poznać jako uosobienia ciepła i wrażliwości. Całe życie upływało psu na walce o przetrwanie, zapokojenie głodu i pragnienia. Wydawać by się mogło, że schronisko, do którego trafił da mu szansę na choć trochę lepsze jutro. Nic bardziej mylnego. Dopiero tu zobaczył Nero, co znaczy modlić się w psim języku o pokarm, o siłę by przeżyć na łańcuchem ograniczonej przestrzeni, przy budzie, choć tę ciężko było nazwać budą, kierując się znaną definicją tego słowa. Te warunki zahartowały ducha i ciało Nero. Dokonały jednak delikatnego spustoszenia w jego psychice, co objawia się rodzajem wycofania i trzymanego wobec człowieka dystansu. Ludzie, którzy przechwycili kontrolę nad schroniskiem, by zaprowadzić w nim ład i porządek, pod dyktando daleko posuniętej humanitarności, ze wzruszeniem wspominają swój kontakt z Nero. Ten pokazał bowiem oblicze dumnego, dostojnego psa, ce****ącego się zrównoważeniem, brakiem agresji, odpornością na prowokację ze strony innych psów. Ulegając specyficznej hipnozie, jakby pod wpływem obecności ludzkiej, pozwolił robić przy sobie wszelkie zabiegi pielęgncyjne, co można było odebrać jako potrzebą fizycznego kontaktu, dotyku, pieszczoty mimo zakodowanej w nim rezerwy. Nie można zapomnieć, że to pies rasy kaukaz, czyli rasy stworzonej do pracy, stróżowania, dbałości o terytorium. Jedynym motywatorem by pies robił to z jak największym oddaniem, jest człowiek czyli jeden, jedyny pan, któremu służy się do upadłego. W imieniu Nero prosimy o szansę na szczęście, o przemyślaną decyzję o adopcji tego jakże pięknego i gotowego do kontaktu z człowiekiem, psa. Osoby zainteresowane wniesieniem sensu życia w dotychczasową egzystencję Nero proszone są o kontakt z Panią Małgorzatą pod numerem 0-609776794 lub pisząc na mail [email protected].
  17. OKI, czekam...Co do postów, przy nich pąsem i Wisłocka i Starowicz mogliby się oblać...;)
  18. [quote name='oktawia6']a kiedy nowe zdjęcia Gonzałka będą?:-([/quote] Może jakieś ze spacerku?
  19. Niunia musi się przemóc, a pomysł "utrawkowienia" na dłuższy czas by wymusić załatwienie się, jak najbardziej trafiony.
  20. [quote name='maggiejan']O, jaki pech! Czy to poważna choroba? [B]DO NAJLŻEJSZYCH NIE NALEŻY, ZWYKLE JEST TO CYRK Z SAMYM CIŚNIENIEM ALE TEN CYRK MOŻE ZAOWOCOWAĆ I UDAREM [/B] [B]I ZAWAŁEM...[/B]Są szanse, że później mogliby wziąć Antosia?[/quote] Antoś w górę!!!
×
×
  • Create New...