Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Milusiu w górę!!! Dołączyłeś do wysypu kaukazów? :-(
  2. U Pani Eli byli Państwo ale niestety to nie ich sunia, o szczegóły nie dopytywałam (nie są dla mnie istotne, poza faktem, że sunia nie reagowała na Państwa, nie zdradzała oznak, że ich zna). Póki co porcja info skrótem. Pan nadal jest zainteresowany sunią. Pozostaje kwestia wyjaśnienia, czy żona Pana wyraża zgodę na adopcję. Tu pojawił się istotny znak zapytania ale Pani Ela wzięła sprawę w swoje ręce i zamierza to wyjaśnić raz a dobrze. Na ten moment daruję sobie wchodzenie w szczegóły. Sytuacja jak dla mnie zrobiła się męcząca i liczę, że rozstrzygnie się na dniach, co nie oznacza, że zostawiłam Panią Elę samą sobie. Uwolniłam się natomiast od późnych wieczornych telefonów Pana. "Spowiedź" obcych mi osób po 22.00, z taką częstotliwością jaka miała miejsce, nie jest moją pasją, godzina 23.00 i 23.30 w piątek przesądziła sprawę.
  3. Zdumiewa mnie, że nikt z Wrocławia nie zareaguje by pomóc, podjechać na miejsce, zrobić rozeznanie w sytuacji i charakterze psów, zrobić dodatkowe zdjęcia. Dopytać ponadto, czy na pewno są niczyje, by móc je np. bezpiecznie poogłaszać (słowem, by nie szukać domu dla cudzego psa).
  4. Dla mnie też to dziwne, że dom również jest bezpański.
  5. Byłam w szoku, jak zobaczyłam allegro. Teraz już rozumiem.:-(
  6. [COLOR=red][B]Dziś dzwoniła do mnie JoSi!!![/B][/COLOR] :multi: :loveu: :multi: :loveu: Walka z kompem trwa. Ograniczenia w walce - finanse.:-( Problem - zawirusowanie kompa, konieczność reinstalacji systemu. Objawy - brak możliwości połączenia z netem. Pomoc JoSi ma w tej materii tyle, że z doskoku, stąd taka przerwa. Tyle o sprzęcie. [COLOR=blue][B]Frocia [/B][/COLOR]ma się znakomicie. Jest zaszczepiona. Cieczka się skończyła. W jej trakcie...Frocia, molestowała wszystko, co jej weszło w drogę, tylko krolikowi Gryzeldzie się upiekło.:lol: Zwierzaczki miały dość napastliwej miłośnie Froci.:evil_lol: Postęp zdrowienia idzie małymi ale wolniejszymi kroczkami. Tylna łapka prawa robi rodzaj podporu na stopce, jest też reakcja z paluszków. Trudno powiedzieć, czy to wraca czucie, czy wykształcił się rodzaj automatyzmu. JoSi dba o sunię tak, że nie ma problemów odleżynowych, obtarciowych. Frocia chodzi w śpiochach i...skarpetkach...:-o :-o :-o No, to pewno jest widok, że hohoho... [COLOR=blue][B]Za dwa tygodnie jest planowana sterylka, koszt 200zł.[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Tu potrzebna jest JoSi pomoc, z innymi sprawami i potrzebami sobie radzi.[/B][/COLOR] [B][/B] [COLOR=darkorchid][B]Wózeczek[/B][/COLOR]...Nie można Froci puścić bez smyczy, bo...nikt by jej nie dogonił!!! :roll: Poza tym, Froci nie przeszkadzają żadne przeszkody. Zasuwa jak przecinak kosząc krawężniki, dziury, kałuże etc...JoSi "zalinkowała" Frocię w wózeczku tak, że nie wysuwa z niego łapek. Potrzeba matką wynalazków. W samym domku Frotka doszła do perfekcji wchodzenia w zakręty i popylania po podłodze. Porusza się jak błyskawica i wszędzie jest jej pełno. Biedna JoSi ma wyłączony dzwonek do drzwi, bo jedno naciśnięcie i raban na całego, tak stado broni swej twierdzy.:evil_lol: Nastrój JoSi bardzo dobry. Jak twierdzi ta sunia nadała kolejny, inny sens jej życiu, nie ma czasu na zmartwienia, lenistwo, rozmyślania. Dzięki Frotce i reszcie ferajny żyje na maksymalnych obrotach.
  7. Ulka, dorzucaj kolejne fotki i opisy psów. Tym, o których wiesz najwięcej pozakładaj może osobne wątki (a na ten wątek podaj link przy zdjęciu), bo jak ten się rozkręci może być czytającym ciężko się po nim poruszać. Piszę to bynajmniej nie po to by się wymądrzać ale sama wiem, jak mi trudno poruszać się po wątkach zbiorowych i przebrnąć przez całość, jeśli na danym wątku nie byłam od początku. Te z psiaków, które z kolei są mało jeszcze poznane zostawiłabym na wątku zbiorowym. W miarę przybywania info o nich, znów skok na osobny wątek, a na zbiorowy przy danej fotce - link do wątku właściwego. Co o tym sądzisz?
  8. Niko, zadzwonię jutro na podany mi przez Ciebie numer, byłoby super gdybyś była pod nim ok. 17tej. Czy to jest wykonalne? Dziekuję!!!
  9. [quote name='nadzieja']KOCHANE MOJE PRZYWIEZCIE krowke do mińska nawet i dzis:) zaopiekuje sie nia na tymczas i znajde domek[/quote] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]DIF, DZIAŁAJ!!!!!!!! POJAWIŁA SIĘ DOSŁOWNIE [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]I W PRZENOŚNI NADZIEJA!!!! :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  10. Trzymam kciuki przemocno by to był strzał w 10tkę!!!
  11. DIF, jeśli Krówce się uda i nie pójdzie do EMIR nie myślałaś by szukać tam ratunku dla Barego? Nie wiem, co gorsze schron, czy igranie z losem na ulicy...:-(
  12. [quote name='Witokret']Zupelnie tego nie rozumiem :shake:. Sara juz tak dlugo cierpi... :-([/quote] Uzupełnienie wiadomości o charakterze tej suni może coś by wniosło...może...:-(
  13. Antonio najwyższy czas na Twój wymarsz do domku stałego.
  14. Gonzuniu, a Ty wciąż w punkcie wyjścia tyle, że zdrowiejesz maleńki. :-(
  15. Doby brak, a bywa, że sił by wykrzesać uśmiech. :roll:
  16. Wątek w górę...kontrast poprzednich zdjęć i obecnych aż boli...jak można było...Obecne warunki psów wyglądają na raj...
×
×
  • Create New...