Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Dorotko ponawiam prośbę...z samego hopsania bez ogłoszeń domek nie wyrośnie. Jeśli mam pomóc te info są niezbędne. Aha, podaj jeszcze miasto i województwo, zależnie od strony jest to wymagane.
  2. Antoś, piorunem w górę!!!
  3. [quote name='andzia69']piękna, zgrabna i powabna szuka domu!!!!!:placz:[/quote] ...ale o ile mnie pamięć nie zawodzi ustawiająca inne psy i tu może być ból. Pewno parę osób czytających wątek rozważało Rudą ale nie każdy ma dla niej indywidualne miejsce, a obawa jest o dokoptowania jej do innych psów.
  4. Na czym stanęło dziewczyny z tymi ulotkami? Folen, czy zostało Ci wytłumaczone jasno, co poprawić? Czas pędzi nieubłaganie, a Bary wciąż na ulicy.:-(
  5. Ulaa, Koda trafiła już do tego nowego domku, czy była tylko na "rozpoznaniu" i wróciła?
  6. W górę psiaki...zapuściłyście pewno korzenie na działce.
  7. I ta cisza właśnie dobija.
  8. [quote name='jestem_wredna']Może naprawdę zróbmy i rozwieśmy papierowe ogłoszenia?[/quote] Jesteś w stanie się tym zająć? Na stronie 5 jest tekst Maszy, na 12 mój. Każdy da się poprzerabiać, mój skrócić. Takie ogłoszenia ulotkowe powinny być zamieszczone w jakimś niedalekim polu rażenia od miejsca pobytu Coffiego. Jeśli ja zrobię takie ulotki i porozrzucam w Łodzi, to zginą w tłumie szybciej niż można się spodziewać.
  9. Więcej niż szerokim łukiem omija Cię to szczęście...:shake:
  10. Skoro biedak dość szybko stanął na nogi to jak rozumiem, mimo dramatycznych, pierwszych spostrzeżeń, nie było z jego zdrówkiem aż tak źle. Jakie robiono mu badania i jaki jest ich wynik?
  11. Eh, Juleczko...nikt się na Tobie jeszcze nie poznał. :-(
  12. Tylko wytrwaj suniu, bo wegetacja na ulicy zwykle marnie się kończy.
  13. Wspaniała decyzja. Nic lepszego ponad obserwację poza schroniskiem.
  14. [quote name='karusiap'](...)Jesli jutro uda sie podjechac do niego pani wet to pobierze krew i bedziemy badac chlopaka:)(...)[/quote] Karusiu, czy badania doszły do skutku?
  15. No przystojniaku, praktycznie niemal połowa kwietnia!!!
  16. Koperku, co u dobcia? Jest jakieś zainteresowanie nim?
  17. Tak, jak obiecałam nadałam sprawie bieg, niestety póki co brak odzewu. Asteńko w górę po DS!
  18. Psiaki mimo wszystko miały farta, wyciągnęły dłuższy koniec zapałki. Przeraża mnie, co by było za 1-2 m-ce gdyby nie interwencja. Pewno z klatek do usunięcia by zostały zwłoki.
  19. ...a póki co, Frociu w górę!
  20. Morisowa, błagam nie bądź taka tajemnicza, nie trzymaj nas w niepewności. PLIZZZZ....:modla:
  21. Pisząc, że Nika może ma pietra daleka byłam od napaści i kpiny. Sama bym miała cykora i wahałabym się by łapać tego psa ot tak na hurra, chyba, że bym była z nim tak spoufalona, że go dotykam, miziam, obściskuję. Jaka jest zażyłość Niki z psem, nie wiem, poza dość lakonicznym stwierdzeniem, że pies jak widzi jedzenie to podchodzi. To dla mnie oznacza wszystko i nic, bo może w tym czasie dawać masę sygnałów, a od nich zależeć będzie sposób zachowania wobec psa. Proszę tylko by Nika nazwała wprost problemy związane z łapaniem psa. Zasugerowałam pomoc jego obecnej właścicielki (trzeba z nią wprost porozmawiać), co chyba by było najszczęśliwszym rozwiązaniem.
  22. Zuziu, toż to Ty jesteś pysznym kąskiem dla wielu domków!!!
  23. To jest naprawdę kuszące CIACHO!!!
  24. Na wiele, wiele lat...
×
×
  • Create New...