-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Moriaaa...:loveu: będę pamiętać o sedalinie. Może jeśli niuniuś okaże się mega odporny to jakaś dogrywka będzie konieczna. Najważniejsze dla mnie to, poza zabraniem Barego, jest zadbanie o bezpieczeństwo Pani Mirki i jej męża, czyli poprzewidywać ile się da. -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[B]Czwartek praktycznie dograny.[/B] Czekam już tylko na jutrzejszą odpowiedź Camary, czy godzina przechwytu psa będzie jej odpowiadała. Hm...Wybaczcie, że mimo wszystko z ostrożności (nigdy nie wiadomo, kto na wątek zagląda) ograniczę się do w miarę suchych konkretów. Dzięki Nice i jej Mamie dotarliśmy z TZ na miejsce, wycięte jakby nie z mojego matrix. :shake: Bary był na miejscu. Wyszła jego opiekunka i zrozumiałam, że trzeba na uszach stanąć by go zabrać. Udało się porozmawiać na spokojnie i uzgodnić czwartek. Do czwartku będę się modlić by nic się właścicielce nie odmieniło. No cóż... [B]Mam natomiast pytanie, czy ktoś z czytających będzie w stanie mi pomóc finansowo (nie spodziewając się niestety ode mnie skanu paragonu) gdyby hm...była taka konieczność - "zadośćuczynienie za utratę Barego???"[/B] Dziś taki kwiatek nie wynikł ale niewykluczone, że tak się może stać. Ja biorę na siebie wydatek na podwójny sedalin (podwójna porcja) i oczywiście dorzutka do wykupu, gdyby taki wchodził w grę (a...może, cholera, wiem, że może i uwierzcie tu nie można się wahać). Muszę mieć rozeznanie na czym stoję. Akcja w czwartek musi rozegrać się wybitnie konkretnie i szybko. Do rzeczy i bez przeciągania struny. Myślałam, że sama tam pojadę ale...dla bezpieczeństwa biorę TZ. Z psem jedziemy do Pani Mirki (osoby od Elzy), jestem już po dwóch rozmowach z Panią Mirką, wszystko OK., poza faktem, że muszę dobrze rozegrać sprawę z sedalinem. Maksymalnie trzeba odciążyć Panią, bo pies na przechowanie do czasu przyjazdu Camary trafia do...bloku, gdzie jest owczarek. :roll: Ciasnota mojego łba nie ogarnia poświęcenia Pani Mirki ale chylę czoła, w tym i dla rzeczowości rozmowy. [B]Info o Barym.[/B] Pochodzi z Woli Rakowej, jak twierdzi opiekunka. Stamtąd zabrał go, jako bitego psa :-(, ojciec opiekunki. Po jego śmierci opiekę przejęła córka. Bary jest starszym psem, stawiam, że ma min. 7-8lat. Jak wyrwanie Barego nie uda się...to popełnię sepuku. Padam zmęczeniowo z powodu stresu tej dzisiejszej konfrontacji (moje różne obawy były słuszne), a jeszcze 2dni do finiszu. Eh... -
[quote name='przyjaciel_koni'](...) (Ciągle umieram... Na tą głowę...) Pogadaj z lekarzem o leku - nazwa migea.
-
[quote name='andzia69']ja myślę, że ogłaszac go już można - im wcześniej tym lepiej;) a ja dzisiaj dowiedziałam się, ze jestem wrogiem nr 1 naszego schronu:diabloti:[/quote] Andziu, schronu może tak ale przecież nie psów!!! :diabloti:
-
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Znam ten wątek KWL. Kontaktem Pani Ela podzieli się bez żadnego "ale", tylko niech się raz wreszcie rozwiąże sprawa tej charci. Ja odetchnę gdy już dojdzie do adopcji. -
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
majqa replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Kołki sakramenckie...:mad:Że też nie wiadomo co z tymi kotami...Można by nadać wtedy temat choćby i na kocim forum. Ten biedak nie ma czasu. -
[quote name='Ini'][COLOR=black](..[/COLOR][COLOR=black].) Co dziwne, w dniu odstawienia kreonu dostał biegunki. Wcześniej był tylko luźny stolec. Kreon, neopancreatyna działają lekko zapierająco, stąd mogły wyhamowywać biegunkę, odstawienie ją wyzwoliło. Tak przynajmniej jest u ludzi. [/COLOR][COLOR=black](...) [/COLOR][COLOR=black]Ini[/COLOR][/quote] Biorąc pod uwagę jeden z wcześniejszych postów o biegunce po kreonie, jak rozumiem u zwierząt, może działać inaczej.
-
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'][B]Majqa[/B], jeśli do czwartku nie zdążycie na ten transport p. Mirka z Łodzi zgodziła się przetrzymać psa z piątku na sobotę w domu. Wysyłam Ci jej nr na PW.[/quote] Dziękuję. Ja bez wątpienia dam radę czwartkowo (w pełni będę przygotowana) ale pytanie, o której pies ściągnie na działkę. Wrócę do domu - zadzwonię do Pani Mirki. -
Taki nadgorliwiec za przyczyną dpopytania w gminie się nie trafi, z prostej przyczyny. Musiałby się wywodzić bezpośrednio z urzędników gminnych, a ci i tak wiedzą o pustostatnie na mocy aktu zgonu (taka nota jest w dokumentach zmarłej właścicielki). Szybciej nadgorliwiec, na podstawie obserwacji pustostanu, wprowadzi się wprost z ulicy.
-
Do schrupania piesio!!! Eh...:loveu:
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Snów kolorowych, bez koszmarów przeszłości. -
*** 7 mies AMSTAFFECZKA JEDNAK SZUKA DOMU - ma nowy dom!
majqa replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Ruszaj więc Hexo na poszukiwanie domku... -
Onek leżał w lesie, nie ruszał się! Cały w kleszczach! MA DOM :)
majqa replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Psiaku, piorunem na pierwszą stronę... -
Te zdjęcia oddają niesamowite piękno tego psa...
-
Neruśku, pędź więc po to szczęście.