-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kto bedzie jego wlascicelem .......pytam bo to najpieknieszy pies kto jest tym szczesciarzem cio :diabloti:[/quote] Do Camary należy ostatnie rozdanie, ufam, że będzie celne!!! -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Bary już po przesiadce. Kierunek Kraków! WOW Niko, odwróciło nam wcześniejsze posty. -
Stworzenie BAJKA!!! Już ją sobie wyobrażam odkąpaną i zregenerowaną ciepłem, posiłkiem i snem sprawiedliwego...
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
O ja pierniczę, nie wiedziałam jak monitor odwracać...:evil_lol: -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Nikuś, to musiałybyśmy ciągnąć zapałki o niego!!!:loveu: -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5601/dsc00044aj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9353/dsc00046qe9.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1427/dsc00047qa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1664/dsc00049yq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/779/dsc00050gu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6539/dsc00051hb8.jpg[/IMG] -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Baruś jest przed Częstochową. Pan ubiegł mój telefon wiedząc, że siedzę jak na szpilkach. Kwatuszek kima ale czujnie...twardy zawodnik!!! :evil_lol: Nie dzieje się nic niepokojącego, Pan jedzie ostrożnie!!! -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
To też i pilnuję Pani Eli z tą Gdynią!!! :evil_lol: Ambro odbierz gg ode mnie. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gacusiowa']znalazłam dla Bondzika taki oto wynalazek: [IMG]http://i10.ebayimg.com/08/i/000/e1/14/5d70_1.JPG[/IMG] kto zgadnie do czego toto? :razz:[/quote] Gacusiowa przegłaś na miły Bóg...Dostałam spazmów śmiechowych!!! :evil_lol: -
[quote name='szajbus'](...)Jestem więcej niż pewna, ze sunia została porzucona z samochodu na tym skrzyżowaniu i na tym trawniku czekała na cud. (...)[/quote] [B][COLOR=red]I CUD NASTĄPIŁ, W POSTACI WAS !!!!!!!!!! :loveu:[/COLOR][/B]
-
Elza prosiła o wpis, że szukany jest transport dla Gryzeldy na trasie: Poznań - Kraków Gniezno - Kraków Opole - Kraków Jeśli coś pominęłam w poście dopiszę.
-
[quote name='TYGRYS-ica.']ale jesli zalozyciela watku dlugo nie ma?? a tytul trzeba zmienic to chyba moderator moze to zrobic?? :razz:[/quote] Tak, jasne. Nie wpadłam na to, że założyciel wątku tu nie zagląda...:roll:
-
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Zeszło ze mnie powietrze ale tylko do połowy, bo całkiem zejdzie dopiero jak biduniek osiągnie cel. :roll: Pani nie cofnęła słowa, pomogła nawet umieścić psa w samochodzie. Wcześniej ja z Mamą Niki (i tylko my, bo Nika zaszyła się w aucie :evil_lol:, a mój TZ biały jak ściana na widok tego, co robimy odszedł na bezpieczną odległość) "przygotowałyśmy sobie grunt" z Barym, nim wróciła właścicielka (wróciła bo umawialiśmy się na 18.00, a byliśmy znacznie wcześniej). To przekochany, biedny piesio. Oczywiście jak przecierałyśmy sobie ścieżkę do serca psa był bez kagańca, potem w aucie, no cóż...też mu zdjęliśmy (czyli w namordniku był tylko na moment wkładania do auta) i tu już mój Bohaterski Skarb :loveu:(patrz:TZ :evil_lol:), robiąc sobie ze mnie zdrowe używanie śmiechowe (mojego strachu o podróż niuńka etc...) zasiadł z Barym...ale jestem mu bardzo wdzięczna, że był ze mną (kto by mnie przecież zabrał do chirurga gdyby....). Wielkie podziękowania należą się tu samej Nice, bez której nie byłoby wątku :loveu:, Mamie Niki :loveu:(wspaniała kobieta, co tam dużo gadać "ma jaja"). Przegromne podziękowanie również Elzie :loveu:i Pani Mirce :loveu:, która trwała na posterunku by przejąć od nas psa na noc. Ogromne ukłony Panu kierowcy :loveu:, którego poleciła Elza, a który jedzie teraz z Barym. Wielkie podziękowania dla Camary :loveu: i jej męża, którzy nagięli ile weszło by stanąć na wysokości zadania, w tym m.in. przechwycić psa na trasie. Kolejność podziękowań - nie ma tu znaczenia. Dawno tak dobrze mi się nie współdziałało. :loveu: Bardzo dziękuję Wam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Dajcie spokój Dziewczyny!:loveu: Myślę, że Pan miał już taką naturę, że potrzebował pogadać (dopytać, doprecyzować, a że o specyficznej porze ;) to już insza inszość), w inne rzeczy nie wnikam. Jedno jest pewne, że zależało mu na tej suni i wielokrotnie dał temu wyraz. Niech im się wiedzie!!! -
Dla mnie max!!!:thumbs:
-
[quote name='TYGRYS-ica.']a moze jakby w tytule watku napisac miejscowosc itp to bylby wiekszy odzew?? mod chyba moze to zrobic :roll:[/quote] Mod??? Załozyciel wątku wchodzi w ustawienia zaawansowane i zmienia tytuł według uznania.
-
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Pan przyjechał ze smakołykami dla Bonci i resztą różnych psich akcesoriów podróżnych. Sunia poszła w ramiona Pana jak w dym (Pani Ela poczuła się zdradzona. :evil_lol:). "Nowa para" - Pan i Bonia są pewno jeszcze w Łodzi u znajomych Pana, wracają przewozem z innymi znajomymi jeszcze dziś. Pan pomógł Pani Eli przy przesuwaniu budy i w czymś jeszcze (umknęło mi), zostawił 100zł, jak powiedział nie za charcię ale na potrzeby innych piesków. Teraz Pan się nie może doczekać zapoznania z Panią z Gdyni. Sunia ma ponoć spać z Panem i wyżliczką więc kąpu - kąpu się odbyć musi. Pan wziął od Pani Eli pełną rozpiskę zaleceń co do charci. Umowa adopcyjna podpisana, zdaniem Pana charcia została nią obwarowana na wskroś. Uff...kolejna porcja newsów pewno wieczorem. Teraz czas się przygotować do przechwytu podhalana. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']To pierwsze to Tazi (obecnie Zuzią zwana), a drugie?[/quote] Ło matko, też mi pytanie. To drugie to Gacusiowa! :eviltong: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gacusiowa']no weeeeźcie, no :oops:[/quote] Weźmiemy, oj weźmiemy, a co oferujesz??? :razz: -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze trzeba potrafić w taką mikroskopijną pupinkę utrafić. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malizno, skoro tak obdzielasz buziaki bez umiaru to się stawiam nim wyjdziesz z transu!!! :wink: Sama ślę Ci całuski w oczko zdrowsze i chorsze!!! Musi być dobrze, bo jeśli nie to zamiast siadać u Doktora na stópkach, zawsze możesz go w te stópki...:razz:...tak przypadkiem...