Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='dzodzo']psiak będzie na stronce adopcyjnej ND, jak tylko Madzia znajdzie czas aby go wrzucic[/quote] Agresja jest raczej wyrazem jego strachu. Dobrze, że dochodzi do siebie. Smallpati, jako założycielka wątku obmyśl imię, poproszę KWL o ładniusi banerek, a imię przyda się też do ogłoszeń. Czy pies jest już umieszczony na stronie ND? Zbieraj jak najwięcej info o nim, zachowaniu, zdrówku, nowe fotki etc. Na ich podstawie zrobi się ogłoszenia.
  2. Czekamy wobec tego na raport Neris!!! :multi:
  3. Dziękuję Basiu za rozjaśnienie - wyjaśnienie!
  4. [quote name='przyjaciel_koni'](...)Nero pyta, czy pomożecie mu znaleźć dobry dom !!!!? I jak tu być obojętnym na taką prośbę ba, Takiego Psa???
  5. [quote name='przyjaciel_koni'](...)Jak nic - muszą nie patrzeć, albo mieć jakieś poważniejsze problemy z oczami...[/quote] Kataraktus Zaślepus!
  6. [quote name='przyjaciel_koni']To tak się cichutko zakradamy, by rano wszyscy nas zobaczyli... Taki piękny, milusi Miluś czeka na dom !!!!!![/quote] Tu się nie ma co zakradać tylko wejść szumnie każdą łapeńką z osobna!
  7. ...bo tu nie trudno o Caisteczkowego Potwora!
  8. Oj Ty Bido...:roll: Oczy na zapałki ale wcześniej najpierw jedna, potem druga nóżka z wyra.
  9. [quote name='Charly']Im czesciej tu wchodze tym bardziej ten pies za serce bierze. Jest piekny, cudny:placz:[/quote] Przyłączam się Charly...:loveu:
  10. Nie do góry, a do domu!!! ;)
  11. [quote name='azzie5']już jesteśmy po wizycie, państwu Ami bardzo się spodobała i są gotowi ją adoptować po sterylizacji, wszystko ok.[/quote] Kiedy całość może dojść do skutku?
  12. Piękne banerki...
  13. [quote name='agusiazet']Klarunia się przypomina!!! Czy to już powiew wakacji, że adopcje zmalały prawie do zera!!![/quote] Niestety, chyba tak...
  14. Wątrobowy dobciu, w górę!!!
  15. [quote name='luka1']może trzeba znowu pokazać go w gazecie[/quote] Pokazywałyście, jak rozumiem w lokalnej, a może zapodać temat do ogólnopolskiej?
  16. Wielkie UFF, że już po strachu!!!
  17. [quote name='nika28']Camara, a możesz porobić jeszcze trochę zdjęć ??:roll: Tak mi się przyjemnie na Barego patrzy :loveu:[/quote] Jak nam wszystkim Nikuś. Przyłączam się do prośby!!!
  18. Pilnie potrzebny domek dla psiaków, domek, który uchroni je przed schroniskiem!!!
×
×
  • Create New...