[quote name='dzodzo']psiak będzie na stronce adopcyjnej ND, jak tylko Madzia znajdzie czas aby go wrzucic[/quote]
Agresja jest raczej wyrazem jego strachu. Dobrze, że dochodzi do siebie.
Smallpati, jako założycielka wątku obmyśl imię, poproszę KWL o ładniusi banerek, a imię przyda się też do ogłoszeń.
Czy pies jest już umieszczony na stronie ND?
Zbieraj jak najwięcej info o nim, zachowaniu, zdrówku, nowe fotki etc. Na ich podstawie zrobi się ogłoszenia.