-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Cudu, cholera, cudu...:-(
-
Młodziutki kaukaz MILUŚ :) Już w swoim domu :) WROCŁAW
majqa replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek'](...)Czego chcieć więcej???????:crazyeye:[/quote] Jedno z tych pytań, na jakie nie znajduję odpowiedzi.:shake: -
I jak tu jeszcze pomóc??? :-(
-
[quote name='jestem_wredna']Ula [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102213&highlight=bad_chicken"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102213[/URL] zgodziła się zrobić plakacik dla naszego "bohatera". Jak same widzicie robi śliczne plakaciki, więc na pewno zwiększyłyby one szanse Coffiego. Potrzeba tylko tekstu i informacji jakie miałyby się na nich znaleźć. Skrobnąłby ktoś coś i zebrał co trzeba w jednym miejscu?[/quote] A może na plakat dać mega skróconą wersję ogłoszenia i dodać do tego 2-3 nowe zdjęcia? Np. taki tekst: [CENTER][B]"Owczarek, który wygrał ze śmiercią błaga o dom"[/B] Co czuł Coffie, 2letni, mieszaniec owczarka, który leżąc w rowie 3 dni, gasnącym wzrokiem śledził ruch samochodów na trasie, nie miał już sił wydać skowytu - wołania o pomoc? Przypadek sprawił, że przeżył. Zabrała go pod opiekuńcze skrzydła Pani weterynarz. Pewne rodzaje obrażeń wskazywały, że nie tylko przypadkowy samochód przyczynił się do nieszczęścia tego stworzenia. Niemały udział mieć tu mogła ludzka ręka. [B]Coffie okazał się niezwykle przyjaznym ludziom i innym zwierzętom, psem. [/B][B]Zwracamy się do Państwa z błaganiem o pomoc w postaci domu, który ofiarowaną psu miłością i troską pomoże odzyskać temu skrzywdzonemu, a i tak wciąż ufnemu stworzeniu, wiarę w lepsze, psie jutro.[/B][/CENTER] [B]Osoby zainteresowane adopcją Coffiego proszone są o kontakt pod numerem 0-608270469.[/B]
-
Onek leżał w lesie, nie ruszał się! Cały w kleszczach! MA DOM :)
majqa replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Cudowny psiaku, wędruj!!! -
Niby nie chce się wierzyć, a jednak...eh...Neruś, w górę!
-
Pokaze Wam cos naprawde super.Szczeniaczek 50 kilo MA DOM
majqa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, czy pojawili się jacyś rozsądni chętni na tego adonisa??? -
[quote name='pati-c']Ale cudny! :loveu: Taki słodziak domek znajdzie migiem![/quote] Po zobaczeniu fotek nie mam wątpliwości.
-
Cudowna Rottka Daisy czeka na nowy, prawdziwy dom!!! MA DOM
majqa replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
[B]Ogłoszenia:[/B] [URL]http://vegie.pl/topics163/1512.htm[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Slaskie/Zwierzeta/Psy/Oddana-bo-nie-bylo-dla-niej-juz-miejsca-w-rodzinie-Rottweilerka-Daisy.html,27812[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,116,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23420002,Krakow_Zwierzaki___Adopcja,143-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id74667.html[/URL] [URL]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/197233-oddana_bo_nie_by_o_dla_niej.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/slaskie/ruda-slaska/drobne/zwierzeta/ogloszenie/oddana_bo_nie_bylo_dla_niej_juz_miejsca_w_rodzinie,11126/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1243272_oddana_nie_bylo_dla_niej_juz_miejsca.html[/URL] [B](to wyróżniłam)[/B] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,34437,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/nie_bylo_dla_niej_juz_miejsca_w_rodzinie_rottweilerka_daisy[/URL]_ [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=882[/URL] -
Cudowna Rottka Daisy czeka na nowy, prawdziwy dom!!! MA DOM
majqa replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
Aniu, wybacz opóźnienie...dziś miałam dzień jak nie co dzień, tylko sobie w łeb palnąć. :-( Ponieważ pewno uznałaś, że zawaliłam sprawę nie przeciągam już struny i robię te ogłoszenia. Trudno, najwyżej mnie zechcesz udusić, jeśli w treści jest coś nie po Twojej myśli. :oops: -
Cudowna Rottka Daisy czeka na nowy, prawdziwy dom!!! MA DOM
majqa replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Oddana, bo nie było dla niej już miejsca w rodzinie. Rottweilerka Daisy.[/B][/CENTER] [CENTER]Ktoś kiedyś ją kochał i deklarował tę miłość. Deklaracja poszła w niepamięć. Jej miejsce zajęło dziecko i obawa o nie nakazała podjąć jedyną, słuszną decyzję. Tą było oddanie do schronu w Rudzie Śląskiej. Z domowych pieleszy, 5 letnia rottwielerka Daisy, trafiła do zimnego boksu. [B]Nie było już spacerów, miejsce trawy muskającej[/B] [B]łapki zajął beton. Pieszczotliwy dotyk dłoni zastąpił chłód prętów,[/B] [B]do których Daisy mogła przytulać swoj pyszczek.[/B] [B]Dzień po dniu czekała, myśląc,że to przejściowy stan, może sen, wytwór wyobraźni... Jej wzrok, wtopiony w tłum odwiedzających schronisko, starał się wyłowić tę jedyną, bliską jej postać. Moc spojrzenia gasła z dnia na dzień, gasła i sama Daisy.[/B] Nie rozumiała, dlaczego...i pewnie nigdy nie zrozumie. Ludzie, którzy zaangażowali się w pomoc suni, wyciągnięcie jej ze stanu apatii i cierpienia, za punkt honoru postawili sobie znalezienie dla niej domu. Takiego, który nie porzuci, domu w którym istnieje poszanowanie nie tylko uczuć człowieka ale i zwierzęcia. [B]Współpraca obecnych opiekunów z Daisy zaowocowała sporą dawką obserwacji i postępów w powtórnym układaniu tego zwierzęcia. Suńka okazała się pojętną i chętną do wspólpracy istotą, mądrą [/B] [B]i sympatyczną co najważniejsze, posłuszną. [/B]Zna podstawowe komendy i chętnie je wykonuje. Pięknie chodzi przy nodze, lubi aportować, zwłaszcza jeśli czeka na nią w nagrodę jakiś przysmak. [B]To stworzenie, które będzie dla swego nowego opiekuna zarówno przyjacielem, obrońcą jak i niekwestionowaną ozdobą.[/B][/CENTER] [LEFT][B]Jeśli ktoś z Państwa uzna, że jest w stanie dopomóc w odmianie losu Daisy, proszony jest o kontakt z Panią Anią, dzwoniąc na numer 0-509450480 lub pisząc na adres [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B]. Kontakt dodatkowy to: gg. 8434473[/B][/LEFT] -
Pokaze Wam cos naprawde super.Szczeniaczek 50 kilo MA DOM
majqa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='olenka_f']ojej trzeba się było starszej cioteczki zapytać noooo totek ze rżnięciem nie ma nic wspólnego to grać trzeba :evil_lol:[/quote] No i uderz w stół...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No comments, bo mnie zlinczują za zberezieństwo!!! :diabloti: -
Pewno się narażę ale mnie nie uraża to, czy ktoś zarabia na DT ale określa to jasno, podając, co oferuje, zapewnia za co odpowiada (i wywiązuje się z zapewnień). Nikt przecież nikogo nie zmusza do ulokowania w takim domu psa. Obłudą by było i mnie by, jak tu się wyraziła Basia, wkurw....gdyby ktoś napisał: "Kocham zwierzęta na zabój, pomagam im charytatywnie i z czystego serca. Doba - 20zł (lub więcej)." Skoro ktoś oferuje konkret i za konkret mam płacić, ba ufam, że z danym psem będzie się działo, jak to zadeklarowano, to nic mi do tego. Idę na to lub nie. Nie trafiłyście nigdy na wątki, że ktoś wziął psa, jak sugerujecie, pies nie znajdował domu docelowego, kasa na rzeczywiste utrzymanie szła jakiś czas, a gdy się ucięła to ów domek adopcyjny zostawał sam z problemem (w tym i np. leczeniem zwierzaka)??? Brzydko jest pokazywać palcem więc tego nie będę uskuteczniać ale takie przykre historie (na szczęście nie ma ich na pęczki) już wyłowiłam. Potem już tylko z wątku robiła się mała jatka i wzajemne obwiniania, a deklarujący wpłaty chowali głowy w piasek lub skrzętnie się tłumaczyli. Jak zasadne by to nie były tłumaczenia, prawdziwe etc...fakt jest faktem, że domek tymczasowy zostawał na lodzie za to z psem i bujał się o własnych siłach.
-
[quote name='koszalinianka']Zostało zrobione zdjęcie klatki piersiowej ... ja się nie znam ale lekarz powinien się znac na tym ... raczej wierze w jego diagnozę ... dodatkowo zrobiliśmy badanie ultrasonografem ... moim zdaniem Antoś został dobrze zdiagnozowany[/quote] Po przeczytaniu jak był diagnozowany, nie mam wątpliwości, że zrobiono to dobrze (nie zakładam, że wet się nie zna na wynikach, bo zna na pewno, inaczej nie wiedziałby jakie badania przeprowadzić).
-
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
majqa replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Margo, on jest przeeeeeeepiękny....:loveu: Jejku, nie sądziłam, że aż tak...:loveu: -
[quote name='nika28']Majga, no kiedy będą fotki :roll:[/quote] Sorki, fotki na mail dotarły z opóźnieniem. Z chwilą informacji, że już je wrzucam miałam bardzo pilny i poważny telefon w sprawie psa. Musiałam go odebrać i pomóc tak jak potrafiłam nie kończąc rozmowy w trakcie. Przepraszam za opóźnienie.
-
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1319/psiur2dj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4953/psiurnj5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8765/3333ye0.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3126/p4270174di7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5414/14758198sx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9893/63748864ff9.jpg[/IMG]
-
Sekunda, zaraz będą fotki.
-
Karusiu, ja cytowałam post 302, jako Twój, bo tak go widziałam.
-
[quote name='Eruane']Zgadzam się, choć z jednym sienie zgdozę - bullowate i rottki to zupełnie inna bajka. :p (..).[/quote] Hi, hi...wiem Mój Mentorze...:loveu: w moim odczuciu podobieństwo polega na stopniu oddania człowiekowi, pewno wyrażę się mało precyzyjnie, "instynkcie stadnym", sile, groźności i inteligencji.