Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Widocznie nie jest nam dane (jeszcze;))... Kruszynko, w górę!!!:razz:
  2. [quote name='_Tosia_']tak jest, przyłączam się z zaciśnietymi kciukami!![/quote] Szkoda, że tak mało mamy rąk do zaciskania.;)
  3. Frocia jutro o 14tej będzie miała sterylkę. Trzymajcie kciuki. JoSi mówi, że mała jest na obłednym chodzie. Nie ma przeszkód nie do pokonania. Frocia nie jest spuszczana, bo by nie szło jej dogonić. Jakiś czas temu chciała się wytarzać na łące (siebie i wózek). JoSi ją wyzwoliła z wózeczka, a wtedy Frocia wyszpulowała przez trawę jak przecinak.:evil_lol: Biedna JoSi, Frocia jest na max obrotach nawet w domu. Wszędzie jej pełno, wszystko kontroluje i wściubia nochala. Po sprawozdaniu JoSi mam już pewność, że sama JoSi musi brać jakieś dopalacze by sprostać wyzwaniom dnia. :evil_lol:
  4. Pewno przestałaby zaiwaniać za kiciami, gdyby trafiła na takiego kota, który nie zszedłby jej z drogi, a czekał by się przymilić.
  5. Czy naprawdę nikt z miejscowych ludzi nie jest w stanie podjechać i sprawdzić, co dzieje się z tymi psami???
  6. Foteńki na cito plizzzz....
  7. Sunia jest wyprowadzona na prostą, myślę, że tu nie chodzi o same koszty ale...wiek, częściową utratę słuchu itp. Biedna Librunia. :-(
  8. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie aniołowi Barego wyskubać piórek za zaniedbanie...Trzymaj się Bary!!! :loveu: :-(
  9. [quote name='Asta17']Własnie o taką pomoc mi chodzi. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Daisy:) Jestem Ania.[/quote] OKI Aniu, od jutra działamy. ;) Nim rozpędzę się z ogłaszaniem, poczekam aż zerkniesz w tekst i napiszesz, czy spotkał się on z Twoją akceptacją. Jeśli nie - uściślisz, co mam poprawić.
  10. [quote name='Asta17']Majqa mogłabyś pomoc mi zainteresowac innych losem Daisy?[/quote] Na forum rottkowym widziałam post, w nim info, że dziewczyny będą próbowały zabrać sunię do hotelu w Krakowie (właśnie próbują się zorganizować), gdzie miałaby na pewno lepiej niż w warunkach schroniskowych, a i szukany by był dla niej domek. Póki co sunia wciąż jest w potrzebie. Dziś padam na pysk ale jutro zrobię jej tekścik ogłoszeniowy, wkleję na wątek i sukcesywnie porobię ogłoszenia. Dane kontaktowe są na Ciebie, podaj jednak proszę imię (w niektórych ogloszeniach jest wymagane, a i podanie imienia jest poważniejsze wobec czytających niż pozostawienie gołego telefonu). OK? Czy o taką pomoc Ci chodziło, czy miałaś coś więcej na myśli?
  11. To się nazywa sprintowa adopcja!!! [B]Dziękuję Camaro!!! :loveu: Niech Ci się wiedzie Bareńku!!! :loveu:[/B]
  12. Goni koty = ma się znakomicie!!! ;)
  13. Izmir, moja koleżanka, która wyadoptowała z dogo sunię astkę ma jazdę na 102 non stop, choć jest tym zachwycona.:evil_lol: Niunia jest na obrotach prawie 24h na dobę, zasypia na krótko i dalej do boju. :roll:
  14. Jezu, dlaczego??? Co przeoczyłam, że nie załapałam???
  15. Pytanie...:roll: Chcemy!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi:
  16. Natalia, kto popełnił te fotki???:-o :-o :-o Ależ ktoś miał telent uchwycić takie momenty, zdjęcia są obłędne, słów brak.Sunia zjawisko, a wersja upiaszczona, eh....:loveu:
  17. Dziękuję Marguś! :loveu: Niestety, weryfikuję te portale podane dane do zakichanej niewiadomej.
  18. [quote name='SZPiLKA23']Ostatnio weszłam sobie na allegro jak zobaczyłam ta mase psow bez domu to ...... ehhhhhhh ===>:([/quote] Wiem, ja też się nie mogę powstrzymać by nie zerkać i...katastrofa.
  19. [quote name='Margo05']Dzis jedziemy :)[/quote] Jejuś, jejuś...:multi:
  20. Neris sprowokowała, to Ona, to Ona...:razz:
  21. No i gdzie te spacerkowe zdjęcia???
×
×
  • Create New...