[quote name='Asta17']Majqa mogłabyś pomoc mi zainteresowac innych losem Daisy?[/quote]
Na forum rottkowym widziałam post, w nim info, że dziewczyny będą próbowały zabrać sunię do hotelu w Krakowie (właśnie próbują się zorganizować), gdzie miałaby na pewno lepiej niż w warunkach schroniskowych, a i szukany by był dla niej domek.
Póki co sunia wciąż jest w potrzebie. Dziś padam na pysk ale jutro zrobię jej tekścik ogłoszeniowy, wkleję na wątek i sukcesywnie porobię ogłoszenia. Dane kontaktowe są na Ciebie, podaj jednak proszę imię (w niektórych ogloszeniach jest wymagane, a i podanie imienia jest poważniejsze wobec czytających niż pozostawienie gołego telefonu).
OK? Czy o taką pomoc Ci chodziło, czy miałaś coś więcej na myśli?