Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Dokładnie Kakadu :evil_lol:, u mnie to też zapożyczenie babcine, acz gruntownie zapamiętane...A znasz i takie powiedzenie: "Gdzie tam łazisz po zbyrach???", na określenie bliżej nie sprecyzowanego miejsca (np. strych, poddasze, piwnica, dach komórki etc.) ale niebezpiecznego dla dziecka z inwencją i mrówkami w pupie??? :evil_lol:
  2. Kora na forum rottków zalożyła suni wątek, tym samym Fundacja już wie.
  3. Jejku, nie doczekamy siemmmmmm !!!
  4. I myślisz, że jak ją przygniotła to do tej pory z niej nie schodzi??? :-o
  5. [quote name='brazowa1'](...)aaaaa,jak go zobaczylam,tez sie zakochałam.[/quote] I od razu Cię podkorciło żeby i mnie psina serce złamała??? :cool1: Nie mogłaś się powstrzymać przed założeniem wątku, nie mogłaś??? :mad: Zero pomyślunku o spokojnym śnie bliźnich...:evil_lol: :eviltong: :evil_lol:
  6. [quote name='brazowa1']nie, ja sie nie obrazilam.[/quote] Uff...:loveu:
  7. [URL]http://majqa.wrzuta.pl/film/6MegS0xSOx/[/URL] [URL]http://majqa.wrzuta.pl/film/dG7jX4Rab3/[/URL]
  8. [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/899/p1050905qj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/2326/p1050906gk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6417/p1050907ak1.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/6440/p1050899ms8.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5638/p1050900th9.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/7435/p1050901ev8.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/8748/p1050902rx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/9642/p1050903zv8.jpg[/IMG]
  10. Aleksandro, to ja Ci zazdroszczę takiego mocnego snu!!! :lol: Ależ, ja przemyślałam sprawę moich futerków i w ich wydaniu to jest ewidentne chamstwo i bezczelność. :evil_lol: Są inteligentne i dorosłe więc robią mi to z premedytacją, brak wychowania można przypisać czworonożnym szczawiom...:eviltong:
  11. [quote name='natalia_aa']A foty z nowego domku beda? :cool3:[/quote] Jeśli Pani z Gdyni spotka się z Panem, porobi fotki i prześle do mnie. Ja nie przewiduję odnawiania z Panem znajomości. :shake: Jest jeszcze taka ewentualność, że może da się uprosić Brązowa, spotkać z Panem, walnąć zdjęcia i wstawić. Brązowej było przykro i czuła się winna, że nie rozmawiała o adopcji suni z żoną Pana, dała temu wyraz na wątku. Ja na post Brązowej odpisałam też na wątku, że o nic jej nie winię, co podkreślam raz jeszcze, a błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi. Mam nadzieję, że się nie obraziła. :roll:
  12. Ma coś w sobie z owczarka nizinnego...ale według mnie o niebo ładniejsza.
  13. [quote name='lavinia'](...) u weta była super grzeczna, jest bezproblemowa.(...)[/quote] Co sprawdzaliście u weta? Ogłosiłaś ją gdzieś jeszcze? Cholercia, do jutra rana to jest pioruńsko mało czasu.:-(
  14. Nowmaja, wybór imienia należy do Ciebie!!! Myśl i wpisuj, potrzebne do banerka.
  15. Jasne, że urośnie, nawet mu się będzie grzywka o sufit wycierać.
  16. I prycianiu, prycianiu, prycianiu...:eviltong:
  17. [quote name='KWL']Jestem do dyspozycji, banery, plakaty i wątek.[/quote] Nowmaju, to masz już pełną brygadę usługową. :cool1: KWL, zakombinuj proszę jakiegoś urokliwego banerka!!! :help1: :modla:
  18. Bo kobity usz takje nietopsie som...:helo:
  19. [quote name='samoglow']Co to jest niepiesek?:crazyeye: kotek czy zajaczek?[/quote] Coś innego niż nietoperz.
  20. Jak po linii procentów idziemy to proponuję (z ukłonem w tle dla Krakowa) Krakus i Szopen.
  21. Wyłącznie do łóżka!!! :evil_lol:
  22. Boshhhh, co mu zrobiłaś z ogonkiem??? :-o :-o :-o :mad: :mad: :mad:
  23. [quote name='Camara']właśnie te dwa są zupełnie nieskuteczne na kleszcze :cool1: [B]Hm...psy kilku znajomych na nich jadą i z dobrym skutkiem, może to i zależy od typu psa. [/B]Mariolu, ten typ tak ma :niewiem: [B]Lubię Cię Ty Typie!!![/B] :evil_lol:[/quote] Buziaki Psi Irokezie!!!
×
×
  • Create New...