-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Założyłam suni wątek na forum rottków. Biedna mała. :-(
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie tak, póki nie....to anioły!!! Kto pozazdrościł??? A domyśl się Margo!!!!!!!!!! :loveu: :diabloti: -
[quote name='Helga72']Bardzo chciałabym aby znalazł się dobry i mądry człowiek , który do końca jej dni będzie ją kochał i dbał o nią tak jak na to zasługuje prawdziwy przyjaciel. (...)[/quote] Każdy pies ma gdzieś zapisanego takiego człowieka. Ta sunia również. Czas by się spotkali.
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gosiapk, widzisz jak się staramy!!! Krysiam, spróbuję namówić do tego parę moherów z osiedla, a jak się uda to poddam Wam tonację G-mol na akordeonie. -
Wiem, wiem, powinnam współczuć ale...poryczałam się ze śmiechu choć do śmiechu nie jest. Izmir, spróbuj omijać z nią ten sam fragment chodnika.
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krysiam międzygatunkowo również??? :evil_lol: -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, to jest myśl!!! :multi: Dziękuję Neris!!! :loveu: Gościnnie i owszem, dają jeszcze więcej ognia!!! -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Ale, wiesz. Do bloku, to nawet wygodniej będzie w tych słoikach:p[/quote] No i się popłakałam ze śmiechu. :evil_lol: Zgarniałam Barego z TZ, który bardzo psinką się przejął. Już wyobrażam sobie jego minę, pomyślcie. Wraca do domu, rzucam mu się na szyję z okrzykiem: "Kochanie, Bary wrócił !!!" i...otwieram szafkę kuchenną z półkami całymi w słoikach. :cool1: -
zabili szczenięta, chcieli zabić matkę - znalazła juz dom :)
majqa replied to azzie5's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiadomości!!! -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Ja to nawet mysle, ze jak rozpowszechnimy wiesci o smalcu i maselku od Camarry, to wiecej osob zechce podhalany wyrwac z jej przestepczych rak i adoptowac :diabloti:[/quote] To i nikogo nie powinno dziwić, że chcę odzyskać Barunia i zaadoptować do bloku, bo...qrczę, tak mi się widzi, że te psy typowo mieszkaniowe są, tylko ta fama, fama, fama. :roll: -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']I w jakie wybrałąś??? W niebieskie czy czerwone??[/quote] Wahała się grając na moich uczuciach, bo niby co jej miałam powiedzieć??? Nie wybierze koloru to właduje w słoik i będzie miała dylemat z wzorkiem na zakrętkach. -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Już posypałam głowę popiołem...:ices_bla: Hm...na lekcjach katechezy to mnie uczono, że cnota obroni się sama ale świat się zmienia...:roll: Kto mi teraz uwierzy, że w rozmowie Matka Camara od Podhalanów pytała, czy wybrać dla Barego opakowanie w niebieskie, czy czerwone paseczki. Nkt, no jak bune dune nikt. :shake: -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
albo takie: MASŁO Z PODHALANA SZAMAJ JUŻ OD RANA !!! -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
...a świstaki same z przerażenia zawinęły się w sreberka...:roll: -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Bo nie wiesz, ze ONA ma pseudo: [B][I]Camorra Smalcorra Cracoviensis :evil_lol:;)[/I][/B][/quote] Ta Camara to...:scared:Ona przecież jest groźniejsza od Sami Wiecie Kogo !!! :-o Pewno używa różdżki z sierścią podhalanków w trzonku!!! :eek::shocked!: -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'](...) Bary wie, że cos z ogonkiem się stało (...)[/quote] I Ty się dziwisz??? Chyba już całe Podhale wie!!! -
Pomocy !! Warszawa !!! - Dt Potrzebny - Sunia już w nowym domu
majqa replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Yuhoooo!!!!!!!!!!!!!! :multi: -
[quote name='Dorothy']nie wiem, co sie stało :-( przestalo byc ciekawie i wesoło? Najwyraźniej, od momentu prośby o pomoc. zadnego odzewu niestety i zadnych obserwujacych....Bardzo mi przykro. :-( a za hotelik kazdego dnia przybywa na moim rachunku 15 zlotych :-( Ile jesteś na minusie z leczenia??? A osobno, jaki jest dług hotelowy???
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ula_czarnuszka']hmm, proponowałabym jakiś tani model... póki Bondzik nie dorośnie:razz:[/quote] second - hand shop fashion !!! :diabloti: