Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Wątrobowa to jest motylica, bleeee...
  2. Ja się tego nie spodziewałam. :shake: Camara tak miło brzmi w słuchawce, zwiodła mnie i już. :mad:Boshhh, Barego ogonuś wygląda jak fragment francuskiego trawnika, klombu, chust wie, jak to nazwać...:nerwy:
  3. Dobrze, że nie LICHY, bo nie byłoby wiadomo, czy ma robale, czy jest na wykończeniu. :diabloti:
  4. Camaro, zapomniałam dopisać...pod żadnym pozorem niech Bary się nie zbliża do tafli wody, bo jak stanie bokiem, czy ze skosa też się zobaczy odtylnie. On nie jest na to przygotowany!!! :diabloti: :shake:
  5. Ja Ci dam jełopika!!! :mad: :evil_lol:
  6. [quote name='karusiap']blagam tylko nie watrobowe:roll::evil_lol:[/quote] Przyłączam się...dobek wątrobowy??? Nowa podrasa??? :evil_lol:
  7. DIF, na czym stanęło z ulotkami, plakatami, jak zwał tak zwał ??? Są gdzieś już zapodane ??? Pytanie retoryczne, bo nie przyjmuję do wiadomości odpowiedzi, że nie !!! :stormy-sad:
  8. [quote name='olenka_f']o losie, no nie w każdy co?:eviltong:[/quote] Ależ w każdy, w każdy, po uprzednim odpucowaniu!!! :eviltong: Jak pieszczoty to pieszczoty !!! :laugh2_2:
  9. Nom...a nastarać się takie bydlę musiało zdrowo...z dnia na dzień tak się nie stało przecież. :angryy: Izmir za to zawsze krąży tam gdzie trzeba!!! :loveu: Jak minęła nocka z Małym Tornadem??? :razz:
  10. [quote name='akacha']no proszę, a Marta na macierzyńskim, bez świadomości, że taka tutaj pozdrawiana :). zaraz Jej linka chyba wrzucę. (...)[/quote] E tam, świadomość pewno ma, bo pozdrawiana i była mailowo! :evil_lol: Podpowiedz proszę, gdzie jest link do looknięcia w Martę i jej maleństwo!!! :loveu: :loveu: :loveu:Zazdroszczę jej, że hoho ale tak pozytywnie!!! :loveu: :loveu: :loveu: Co do foteczków suńki też czekam z niecierpliwością! :lol:
  11. [quote name='luka1']śnią, śnią aż w lesie słychać[/quote] ...to nie dobrze, w lesie czai się ponoć licho i ono nie sypia...:shake:
  12. A wręcz przeciwnie, zdjęcia są bomba !!! Przepiękny pies !!!
  13. Brązowa, zawsze w obstawie, zaaaaaawsze!!! Obstawę puszczaj przodem, a w razie zagrożenia - chodu!!!!!!!!!! :eviltong:
  14. Beko dostałaś od Luizy namiar do właścicieli suni? Dzwoniłaś może? Wiesz coś więcej?
  15. Zero zainteresowania Grecią???
  16. [quote name='emilia2280']Tak, Majqa jak balsam tu dziala na zaognione nerwy. O krok od paniki nas wyratowalas mádra kobieto.[/quote] Emilko, jasne, że nikt nie da gwarancji ale...ten pies musi mieć podawane leki zwiększające pojemność wyrzutową serca, do tego ruch w miarę jego możliwości, gwarancję miłości i ma ogromną szansę na lata życia. Piesio, o którym pisałam jest biedniusi, dużo przeszedł, został pogryziony, ma porażoną nóżkę, a mimo to życie się w nim kołacze i to całkiem mocno, a wada ta nie jest u niego nabyta tylko od urodzenia. Zamiast lać łzy trzeba zacisnąć zęby i dać Antosiowi max szczęścia, a dzień powszedni uczynić jak najmniej stresowym. Zwierzę nie powinno odczuwać, że jest wokół niego robiony niepotrzebny alarm, bo samo będzie się stresowało i nerwy mu się udzielą, a przecież nie o to chodzi. Dziewczyny, takie to zasmarkane życie, sztuką jest je pchać do przodu. Buzieńki Antosiu!!! :loveu:
  17. Nie ustawaj w poszukiwaniach Ciasteńku!!!
  18. [quote name='przyjaciel_koni'][B](...) lekko zmiksowany owczarek anatolijski - czyli Misza !!![/B](...)Charakter - super, cały Misza - super !!!! (...)[/quote] Sami widzicie, zmiksowany, a nie sfiksowany, czas więc by ktoś go zauważył!!!
  19. Tylko niech to dostrzeże jeszcze ktoś poza nami!!!
  20. [quote name='Romek-Zamość']Do takiej pięknoty musi uśmiechnąć się szczęście[/quote] ...więc niech to szczęście się nie ociąga! :mad:
  21. Niech ten uśmiech z pycha Milusia nie schodzi i zaistnieje ku niemu najistotniejszy powód!!!
×
×
  • Create New...