Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Neris, idzie zmiana pogody, jeśli na wszelkie (wyż - niż, niż - wyż) reagujesz, dochodzi do tego zmęczenie to przeczulica określonym partii glowy będzie poprzedzać jej ból. Podobne objawy będziesz miała również w przypadku problemów (piszę ogólnie) z kręgosłupem szyjnym. To zaburzenie da następstwo problemów kręgosłupowych, czyli reakcja nerwów, unerwiających powierzchnię skóry głowy, a że to wyjątkowo wrażliwy i mocno unerwiony rejon... Często masz takie problemy? Boli Cię szyja choćby od czasu do czasu, drętwieje, masz problemy z odwracaniem głowy (ból szyi, mrówki, strzykanie), zawroty głowy przy skręcie?
  2. [quote name='luka1']Wola jak sie to robi???[/quote] To jest link do strony: [URL]http://www.emetro.pl/emetro/0,0.html[/URL] Po prawej zakładka - adoptuj zwierzaka i dodaj zwierzaka.
  3. O Boże, Neris, gdybyś miała wylew...nawet nie żartuj mi tutaj...bo to m.in. mój powszedni chleb zawodowy...:mad: Na pewno nie czułabyś się żartobliwie i nie miałabyś zborności stukania w klawiszki kompa. :roll: Brak tej koordynacji byłby i tak najmniejszą niedogodnością. Takie objawy są często przemęczeniowe lub są zapowiedzią migreny, ta zawsze ma ognisko/-a zapalne.
  4. Tak, opieka Emir, a próba ulokowania Barego u rodziny zmarłej (czyli nie na obecnej posesji), w zabezpieczonym przed ucieczką kojcu (z którego to Bary już dawał dyla, niestety).
  5. [quote name='Makuuu']w sobotę mogę sprawdzić jak reaguje na inne psy i np. koty[/quote] Super. :multi: Miną kolejne dni, a to zbuduje obraz suni. Koniecznie dowiedz się proszę, jak w ogóle reaguje na pracowników, choć oczywiście trzeba będzie wziąć poprawkę na jej stres. Biduśka...:-(
  6. Bary, "poddaj się adresówce"!!! Dziękuję DIF!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  7. Domyślam się, że Izmir przeszła per Ty z mopem...i współczuję...
  8. 2 sylabowo...hm...może więc Spoti ???
  9. DIFuś, udało Ci się obrać jakiś tor działania, w znaczeniu, czy dzisiejszy dzionek wniósł coś nowego?
  10. Pan Kropka? Mr Spot? Dla mnie może być, choć ponoć powinno się dawać psom imiona składające się z 2 sylab ale...za diabła nie wiem, dlaczego. Mgliście coś mi świta, że chodzi w tym o słyszalność/ odbiór, szybkość przyswojenia imienia przez psa.
  11. Jejuś, jak, gdzie, skąd, do kogo!!! Zeznawać!!! :mad:
  12. Safarek w kolejnych odsłonach!!! :loveu: Wspaniała robota Bunny!!! :loveu: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9738/safarnowe013mz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/2773/safarnowe021gm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8671/safarnowe022fb2.jpg[/IMG]
  13. Jeszcze jedno ogłoszenie, które mi przyjęto na stronie: http://www.ogloszenia4you.pl/detale.php?&anz_id=40435
  14. [quote name='bea_m']jak już wspomniałam. Nie znam się na wychowaniu bulów. Powiem więcej. Jestem chyba najniżej w naszym stadzie. :evil_lol: Stąd moje obawy.[/quote] Bea, spoko, nie pisałam nic z zamiarem mądrzenia się. Jeśli tak to zabrzmiało, to nie miało. :shake: U mnie całe tałatajstwo śpi w łóżku (niestety ostatni w stadzie jest mój bidusiek TZ, więc opuścił wyro, bo się nie mieści), a...gryzę się i to dosłownie zarówno z psami i kotami, buziaki i takie tam inne pozytywne zboczenia są na porządku dziennym. Szczekam, miauczę, warczę i....eh...szkoda gadać. Jestem w tym coraz lepsza...Nie, z miski na podłodze jeszcze nie jadam. :evil_lol: Na szczęście wciąż jestem głową stada, yuhuhuhuhuuuu !!! :multi:Izmir sobie poradzi, najwyżej przerobi kilka par pantofelków!!! ;)
  15. Nieporozumienia tu nie ma Wet-Siostro!!!:lol: Margo jest mniamniuśna, a DIF wie doskonale, że sobie z niej jaja robię i mam nadzieję, że choć na moment się uśmiechnęła, choć na moment, bo wiem, w jakim i dlaczego jest dołku. Baruniu, co z Tobą począć??? :-(
  16. [quote name='majqa']Wstrzymaj się może chwilkę z ogłoszeniem, do momentu, gdy coś dojdzie z obserwacji ze schroniska (jej zdrówko, charakter, zachowanie wobec ludzi, innych zwierząt, co zarzutuje, do jakiego domku powinna trafić), a wtedy zrobię jej tekst ogłoszeniowy i zaczniemy ogłaszać. Co Ty na to? Bazując wyłącznie na tym, że była biedna, samotna, z ulicy i ładna możemy wiele nie ugrać. Ludzie potrzebują konkretów.[/quote] Red, na pewno ktoś może zrobić allegro. Ja się nie będę wygłupiać, bo o suni zbyt mało wiadomo. To, co w cytacie ustaliłam z Nowmają i na to przystała. Jeśli uważasz inaczej masz pełne prawo ogłaszać sunię, gdzie chcesz. Im więcej ludzi to zrobi, im więcej będzie ogłoszeń o innej w brzmieniu ale pokrywającej się faktowo treści, tym lepiej dla tej bidulki.
  17. Dziękuję. Już podałam namiar na forum rottków.
  18. Czy jest szansa byś zasięgnęła języka odnośnie rottweilera? Jakiś czas jest już w schronie. Jaki jest? Wiek, zdrowie, zachowanie...
  19. Nie wolno źle rozumować Margo, oj nie wolno, bo to Kiiiiochana Dziewczyna jest!!! :shake: :loveu: Jako i Ty, DIF. :loveu:
  20. Rżnę w tego totka jak walnięta, żeby chociaż z 2 pokoi zrobiło się 3 i...do pipla mi idzie. :roll: Taki Bazyli zająłby przecież sam 1 pokój...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. O ile mnie pamięć nie myli to Izmir kocha się w bullkach i dobrze sobie z nimi radzi to raz. Dwa, bardzo dobrze, że takie zabawy też mają miejsce, o ile nie oznaczają rozwścieczania psa. Bullek będzie miał, młody, czy stary, tendencję do łapania i takich walk. W taki sposób, jak robi to Izmir można wypracowywać z nim zasady i granice (teraz zabawa, teraz nie, pokazanie mu kiedy ma puścić, nauczenie sygnalizacji, kiedy chwyt boli człowieka etc...). Piszę oczywiście o chwilach zabawy, a nie prawdziwym ataku, bo wtedy miej Panie Boże w opiece ofiarę. Dokładnie tak jak Izmir, ba, znacznie mocniej i wielostronniej, bawię się z przygarniętą ponad 1,5roczną astką i dobrze na tym wychodzę. Dzięki temu sunia wiele się nauczyła, w tym i delikatniej obchodzić z kotem, puszczać, łapać z wyczuciem etc...bo wcześniej to było skrzyżowanie sekatora z imadłem. W ten sposób również wzmocniła się nasza więź. Może i wstyd przyznać ale...cóż gryziemy się razem i to też jest zabawa. Dzięki spacerom z tą sunią poznałam wielu posiadaczy bullków, psów dobrze ułożonych, miałam te odwagę pogadać z nimi o tym, cco teraz opisuję i oni, okazało się, pokstępowali i postępują identycznie. Tyle mojego zdania, co nie znaczy, że przypisuję sobie monopol na rację.
  22. [quote name='Fenris']Hmmm ... można też do rzecznika praw obywatelskich napisać ... A Boluś naprawdę śliczniutki :loveu:[/quote] Rzecznik nic nie poradzi o ile tego nie zgłosi mu właściwy posiadacz mieszkania, a ten jak sądzę, nie będzie się kwapił tylko dla spokoju głowy wynajmie mieszkanko komuś bez psa i już. Aga tylko wynajmuje lokal i musi się dostosować, chyba, że wwynajem był uzupełniony o dodatkowe punkty umowy najmu (na piśmie), nie będące w sprzeczności z prawem lokalowym. Niestety, polskie realia. Poza tym szkoda chyba i nerw samej Agi, prościej zmienić mieszkanie na podobnych warunkach płac (+ warunki samego lokalu) niż zmagać się z upierdliwymi sąsiadami.
  23. O ja pierniczę...nie mogę się doczekać sprawozdania!!! :multi:
×
×
  • Create New...