[quote name='smallpati'][B][COLOR=#5b5b5b][FONT="][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=2] Pies jest w okropnym stanie:( Wygłodzony, smutny, załamany, a pod skórą widać każdą kość.. To cud, że żyje. (...) W tej chwili jest na kwarantannie, ale już wkrótce będzie mógł pójść do adopcji. Szukamy bardzo wrażliwego opiekuna, który poświęci temu psu czas i uczucia. Nie wiemy co przeżył, ale zasługuje na lepszy los..(...)[/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/B][/quote]Co słychać u dobka? Czy oglądał go wet? Czy pies miał zrobione jakieś podstawowe badania? Czy jest mu podawane coś na wzmocnienie, czy tylko jest obserwowany i dokarmiany?