to super,że się ułożyłao.Może państwo zrozumieli,że nie mogą od szczeniaka żądać za dużo.Dzieci tez leją w pieluchy,teraz to taka moda ,że nawet do 3 lat :roll:.Musza nauczyć sie chowac rzeczy i tyle.
Ja sama, 100 lat temu chciałam oddać sznaucera średniego który miał juz 1,5 roku i potrafił na najwyższym podeście na schodach siusiać tak,że musiałam myć 45 schodów od góry i spodu,np.rano przed pracą,już po spacerze.Nie mówiąc o tym,ze pogryzł dębowe stopnie :angryy:
Ale przetrzymaliśmy i był z nami do końca.