Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. biopsja nie jest wiarygodna ,musi być caly węzeł badany
  2. jak się cieszę,że Vini czy tam daisy,wszystko jedno,ma domek :multi::multi: bądź szczęśliwa ślicznoto :evil_lol::loveu::loveu:
  3. to super,że się ułożyłao.Może państwo zrozumieli,że nie mogą od szczeniaka żądać za dużo.Dzieci tez leją w pieluchy,teraz to taka moda ,że nawet do 3 lat :roll:.Musza nauczyć sie chowac rzeczy i tyle. Ja sama, 100 lat temu chciałam oddać sznaucera średniego który miał juz 1,5 roku i potrafił na najwyższym podeście na schodach siusiać tak,że musiałam myć 45 schodów od góry i spodu,np.rano przed pracą,już po spacerze.Nie mówiąc o tym,ze pogryzł dębowe stopnie :angryy: Ale przetrzymaliśmy i był z nami do końca.
  4. do diabła :diabloti:,ale może nie polecą przerzuty :roll:
  5. Miki napisz priva do xxxx52 i jarzyny z pewnością łatwiej dowieźć psa z Warszawy do Poznania niż z Kętrzyna .Przeze mnie jechał pies z Olsztyna do Bielska Białej,a mieszkam we Wrocławiu i pies z Ostródy przez Tczew do Holandii.I dało rade.
  6. jak się cieszę szczęściem Buddy i jego rodzinki :multi::multi:
  7. trzeba zrobić bazraki,Irys masz te świeczki,to wystaw je w końcu
  8. oby miał dobre przeczucie :evil_lol:
  9. a UlV nie może pomóc?ona nie chodzi do szkoły :evil_lol:
  10. ale z Krakowa do Poznania można jechać przez Wrocław,Ulaa ma w profilu nr gg podany
  11. ludzie jadą z Krakowa do Poznania,napisałam do Ajeje na priva ,ale cisza.
  12. napisz do dziewczyn z wątku ,może się uda, a pieniądze zamiast marnować na transport, przydadzą się na coś innego.
  13. Kam ,bierzesz Brunka? :crazyeye: Ja tez miałam podobnego Kubusia i mam do takich psiunków wielką słabość.
  14. przeczytajcie TU http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9348057#post9348057 nie szkoda sił i środków?może da się coś zrobić?
  15. słuchajcie,jutro jest organizowany transport psa z Wrocłąwia do Poznania,nie szkoda tracić sił i środków na przewóz jednego psa? To pies z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104394&page=15[/url]
  16. Biopsja nie jest wiarygodnym badaniem.Powinno się usuwać cały guz i cały badać.
  17. okropne:placz::-(:placz::-(,czy dowiemy się kiedyś co się stało tak nagle?
  18. przed sekundą wysłałam na konto ULV,więc Ci da.
  19. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  20. koszmaaaar :angryy:,strach się bać :placz:
  21. mogę wspomóc finansowo,bazarek,bo jednego tymczasika mam dzięki jednej dogomaniaczce ;)
×
×
  • Create New...