Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84492
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. i cisza,brak zainteresowania?:crazyeye: A Morisek coraz fajnieszy,przytulasty,nawet poszczekuje tylko jeść ciągle się boi.Jak on je ,to ja prawie nie oddycham,żeby tylko go nie spłoszyć.
  2. Dorothy,to już,na koń i do Wrocławia :evil_lol: Pucka,jeszcze będziesz musiała zrobić harmonogram odwiedzin,bo się pobijemy. :mad:
  3. mój kochany prosiaczek,jaki sliczny i słodki :loveu:,widać,że mu dobrze . Jak jego uszki? Dorothy ,jak możesz to kup dla Morganki krople Mucokehl D5 firmy Sanum,w aptece i krop jej 2 x dziennie po 1 kropli do oczu,spowalnia zaćmę. A ja mam znowu tymczasika z mojego podpisu :eviltong:
  4. I tak wpłacę,jak w ubiegłym roku, 1% na Emira :lol:
  5. ja też KOMPLETNIE nie oglądam TV chyba już od 5 lat i jest mi z tym bardzo dobrze :evil_lol:,natomiast coś innego pożera mi czas :eviltong:
  6. Pucka ,u mnie też możesz przenocować,Mieszkam po drodze między ULV , a Bianką.I to u wlotu od strony Warszawy :evil_lol:
  7. Morisek nabiera coraz większego zaufania.Przed chwilą dał mi poobcina,c kudełki na klejnotach rodzinnych,żeby sie nieobsiusiwał :evil_lol: Alcha,ja tam poszukiwania domku? Może któraś z dziewczyn mogłaby wystawić go na jeszcze jakichś "targowiskach"?:eviltong:
  8. faktycznie niezła śliwa :angryy:,ciekawe czy jej to nie przeszkadza
  9. mój tymczasik,którego zabrałam ze schronu w niedzielę tez panicznie bał sie każdego ruchu ręką ,ale jest coraz lepiej. Myslę,że Suzi nie umie byc sama, bo u dziada miała cały czas towarzystwo rodzeństwa i innych psów.robiła co i kiedy chciała,poza tym jednak jest szczeniakiem,więc musi się to wszystko powoli ułożyc dobrze.Wymaga to czasu i cierpliwości,ale Paskuda da radę przecież :evil_lol:
  10. Dzięki Esia za allergro.:lol: Moris coraz fajniejszy,dziś nawet zainteresował się piłeczką.Cieszy sie na mój widok niesamowicie.Zaczął też lepiej jeść,chyba zrozumiał,że nikt nie będzie odpędzał go od stołu. On jest cyrkowcem,na spacerze stanął na tylnych łapkach :crazyeye: i zaczął skakać na nich ja kangur,myslałam,że pęknę ze śmiechu :evil_lol:
  11. Wiecie co? a ja uważam ,ze przyszłe domki powinny się dokładać do adopcji psa.Psychika ludzka jest taka,że nie szanuje się tego ,co dostaje się za darmo. NIe jest dobrze jak domek dostaje gotowego psa na tacy - zaszczepionego,wysterylizowanego za darmo i może jeszcze z wyprawką.Nawet biorąc psa ze schroniska coś się płaci. DS nie może mieć poczucia łaski,że bierze psa,musi czuć,że to jest ten pies,własnie dla niego. Ja po swojego psa jechałam 100 km. i nawet do głowy mi nie przyszło,żeby ktoś miał mi go przywozić. Co innego DT,tu uważam ,że trzeba pomagać ile się da.
  12. musisz zmienić mieszkanie,rozumiem,ale gdzies będziesz przecież mieszkać.Czy tam nie znajdzie sie miejsce dla Misiątka?Czy ktoś nie może przetrzymać jej na czas przeprowadzki? Z całym szacunkiem dla dogomaniaczek,ale pisałam już i nadal mam takie wrażenie ,że miłość do psów przesłania wszystko ,w zwiążku z czym osądy i posądzenia są czasami zbyt ostre.Zdarzaja sie sytuacje ,które zaskakują i nie zawsze wynikają z braku odpowiedzialności. Może się uda jeszcze pomóc i właścicielce i psince.
  13. proponowałabym zrobic mu tomografię również głowy . Czy on miał USG jamy brzusznej? Bajko ,czy dajecie mu to co proponowałam?
  14. nie :shake:,nie zostanie,bo założyłam sobie ,że jestem DT i to mi odpowiada.Zapsić się na amen mozna bardzo szybko :roll:,a ja chcę pomóc wiekszej ilości psów. :lol:
  15. Morisek witał mnie po kilku godzinach nieobecności jak szalony,bardzo ładnie zjadł kolację,nawet delikatnie dał głos.Jest naprawdę przesłodki i bardzo grzeczny.NIestety ciągle się boi najprostszych przedmiotów i i trochę szybszych ruchów.Ale i tak już jest lepiej.Mam nadzieję,że niedługo,bedzie całkiem dobrze.Z moimi psami zaczął się całować i zapraszają się pomału do zabawy.
  16. Paskudko,weź się w garść :cool3:,musisz być silniejsza od Suzi,ona jest młoda smarkulą jednaj po przejściach.Poza tym u dziada też robiła tam gdzie stała i na dodatek jest szczeniakiem ,więc ma prawo rozrabiać.Pisałaś ,że zęby jej idą , to gryzie jak każde dziecko. Trochę cierpliwości,miłości i będzie dobrze.
  17. [COLOR=Red][B]FANTASTYCZNA AKSA NA ŚWIETNYCH ZDJĘCIACH [/B][COLOR=Black]ULV,A MOŻE TAKIE ZDJĘCIA AKSY GDZIEĆ NA KONKURS FOTOGRAFICZNY WYSŁĄĆ? [/COLOR][/COLOR]
  18. wisela,napisz o swoich żywych zwierzakach,bo mozna pomyśleć ,że masz tylko umarte ;):lol:
  19. Oczka miał jeszcze w schronie czerwone i trochę wydzieliny,więc mu kropię.Poza tym jest zdrowy i kochany.
  20. Dzisiaj wywalił się pierwszy raz kołami do góry :loveu: ,podbija mordką rękę ,żeby go głaskać.Bez przerwy pieszczę go . Moje zazdrośniki tez się podstawiają, a ja mam tylko2 ręce ,a nie cztery :roll: Naprawdę ktoś będzie miał pociechę z niego.ZERO agresji,kota nosem trąca. Mąż też bardzo go lubi. Morus,mówię na niego Mori,Moris podobny jest ni to do małego dziczka,ni to misia,no to hienki.Podcięłam mu pod brodą takie śmiesznie sterczące pasma włosów i wygląda lepiej. Zakrapiam mu oczy bez żadnego problemu.Jak widać pies ideał. Ani razu nie nabrudził.
  21. Kiciu,dałaś córci to co radziłam?
  22. gratulacje za szybką akcję :multi:
  23. ja mogę sprawdzać domy we Wrocławiu i w promieniu do 20 km
  24. zdjęcia z przedwczoraj są na 8.stronie :cool3:,niestety nie mam czasu często wklejać zdjęcia. Morusek coraz bardziej przytulasty, dziś zachęcał do zabawy nasze psy.nawet zjadł nieźle kolację. Na spacerze ciągnie jak traktor,dobrze ,że jest lekki ,bo by mi rękę urwał.Chciałby się wybiegać,ale na razie nie ma mowy o puszczeniu go.Nie dogoniłabym go za nic w świecie.
×
×
  • Create New...