Poker
Members-
Posts
84491 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Dopiero teraz weszłąm znowu na wątekl.Może uda się z Pajunią. W jakim sensie starsi państwo nie razdzą sobie z psem?Jeżeli maja problem z wychodzeniem na spacer,to może jakiś młody człowiek zgodzi za opłatą wychodzić z nim.On juz jest starszawy ,więc nie potrzebuje tylu szaleństw co młodzik.To będzie taniej,państwo nie będą rozpaczać i psu tez będzie dobrze.
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Poker replied to anielica's topic in Już w nowym domu
zgadza się CZECH AIRLINES -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
Poker replied to irysek's topic in Już w nowym domu
moje futrzaki też się brudzą,więc mycie 12 łap i 3 podwozi 3 x dziennie.:placz:Wiem,że ludzie zakładają futrzakom długowłosym ubranka,żeby brzuchów nie brudziły,może to jest metoda. -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Poker replied to anielica's topic in Już w nowym domu
to czekamy ..... a ja czekam co powie mój mąż na taką propozycję :crazyeye:,bo on jeszcze nic nie wie :shake: -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Poker replied to anielica's topic in Już w nowym domu
miałabym tylko pietra czy mi go wpuszczą na samolot,bo jak nie ,to co wtedy z nim zrobić w Pradze.Ze swojego lotu nie mogę zrezygnować.Ale to jest do zorganizowania z pomocą dogomaniaczek :cool3:,mam nadzieję. Z Warszawy i Krakowa też lataja samoloty.Wiem,że w luku bagażowym pies musi być w klatce. Najpierw dom musi być na 10000000%,żeby zająć się organizacją przewozu. -
dzięki alcha.Zrobię zdjęcie.On ma 36 cm w kłębie. Ale najadłam się strachu :placz:,wracałam z nimi ze spaceru,otworzyłam furtke i jak zwykle w tym momencie puściłam smycz moich psów.Zamykam furtkę,i co widzę :crazyeye:,są 2 psy,nie ma Morisa.Natychmiast otworzyłam i biegiem na ulicę,ale go nie ma.Cos mi mignęło za samochodem.. Wołam -Morisek,a on hyc na jezdnię :roll:,dobrze,że to noc i mało samochodów.Zaczęłam go wołać słodko ,najsłodziej jak potrafiłam,miał przerażenie w oczach,ale podbiegł do mnie.Uffff. Cała sie trzęsłam po powrocie do domu. Nie miałam szansy go dogonić :shake::shake:,a jestem sama w domu,nikogo do pomocy,on biega zygzakiem i niesamowicie szybko,całe szczęście ,że zareagował na wołanie.
-
to dobrze,że bierze enarenal,ale nie wolno przerywać ani jedenj dawki,może potrzebuje większej dawki? Nie szkodzi ,że połyka,w razie krwawienia podawajcie co kilka minut arnikę,aż ustąpi krwawienie.nie pamiętam jaka potencję podawałm ,chyba 30,spróbujcie dostać 200 albo jeszcze lepiej 1000,ale to tylko w aptece ,która sie zajmuje homeopatią.Jak nie dostaniecie,to Wam wyślę.Podajcie adres najlepiej już,to wyślę.Nie ma co czekać.
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Poker replied to anielica's topic in Już w nowym domu
nie wiem dokładnie ,ale chyba małe psy nakolankowe można mieć ze sobą.Zmiana klimatu nie jest tragedią,bo tam wszyscy mają klimatyzację w domu. Ja tylko informuję,że jade,nie namawiam.Trzeba by się w liniach czeskich dowiedzieć,bo co kraj to obyczaj.Jest jeszcze trochę czasu na przemyślenie sprawy. -
Yogi-Nasz ulubieniec !!! Wspaniały domek odnalazł w Strzegomiu
Poker replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
o choroba do kwadratu,Yogi nie wyglupiaj się :shake: -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Poker replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Wyobraźcie sobie ,że ja z mężem lecę 18 marca do Tel Avivu z Pragi.Do Pragi jadę samochodem z Wrocławia.Jeżeli sprawa jego wyjazdu do Izraela okazałaby się realna,to mogę poprosić też o wizytę przedadopcyjną swoją przyjaciółkę.Co Wy na to? Przelot psa ,o ile wiem jest kosztowny,ale może dowiedzcie się same.Lecimy liniami czeskimi. -
koszmar,zdrowy piękny pies,jak go ratować? JAK okolice Tczewa to może u Pajuni da się go umieścić odpłatnie,może wyjdzie taniej?
-
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Poker replied to erka's topic in Już w nowym domu
wpłacę 50 zł,ale na jakie konto?