Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Bianka 1 kupiła, ja też mam ,ale przykręconą do ściany :-(
  2. Moris zaczął pokazywać się ludziom,wybiega z naszymi psami na powitanie obcych osób ,trzęsie się co prawda ze strachu,ale nie ucieka ,daje się głaskać.Jest przeeeesłodki.Uwielbiam go.:loveu:
  3. alcha,a co z tym domkiem w Suwałach? :crazyeye:
  4. jak nie sra....,to przemarsz wojsk :-( ale w końcu musi być dobrze :evil_lol:
  5. widać,że nabrał ciałka ,to i dobrze :multi:.Sierść też lepiej wygląda.:lol: Martwi mnie ten obrzęk pod lewym oczkiem.Mam wrażenie ,że są pozatykane kanaliki łzowe,tak jak u niemowląt się zdarza.
  6. same radosne nowiny :lol: Ruda pamiętaj proszę o moim tymczasiku,jakby kto pytał o mniejszego,piesia. Ja Suzi też rozgłaszam i wisi u mnie w pracy.
  7. to wsztstko jest nie do przerobienia :placz::placz::placz:
  8. Esiu ,dzięki jeszcze raz.Jest tylko jeden szczegół do poprawienia.On teraz ,mimo wychudzenia waży ok.11 kg,docelowo powinien ważyć ok 14 :lol:
  9. niestety,to brzmi mało sensownie :-(
  10. to schron nie ma swojego weta?To przywieźcie jakiegoś weta i zapłacimy mu. Przecież to jest świadome pozostawienie psa bez pomocy i skazanie go na śmierc,a nie takie jest zadanie schronu :angryy:.Czasem mam juz dość wchodzenia na dogo,mało,że ogarnia mnie bezsilność obiektywna,to jeszcze dochodzi ta z głupoty ludzi ,którzy są powołani do pomocy zwierzętom. A dlaczego pies po wyleczeniu nie może wrócić do schronu?Nie rozumiem. '
  11. Esiu,patrzyłam na to allegro,ale pojawia mi się stare ogłoszenie ze starymi zdjęciami :crazyeye:
  12. Dawaj dane do przelewów
  13. poleciało 50 zł na konto AgiG :lol:,niech służą Brunosiowi
  14. czekam na dobre wiadomości :lol:
  15. w ogóle nie ma zaczerwienionych oczek,to taka jasno brązowa tęczówka wyszła na zdjęciu,w rzeczywistości jest ciemniejsza.A kot ma na zdjęciach zawsze fosforyzujące oczy :evil_lol:
  16. Tymuś idzie dzisiaj na ściąganie szwów pojajecznych :evil_lol:,chyba poczuje się lepiej bez nylonów :lol:
  17. [quote name='alcha']i człowieka do całowania :-)[/quote] a całować się to on bardzo lubi, w ogóle wielki pieszczoch z niego. :loveu:.Naprawdę cudowny pies :evil_lol:
  18. W końcu wklejam nowe zdjęcia Moriska. Materacyk nie wygląda rewelacyjnie,ale jest super,bo ma działanie zdrowotne,poniewaź jest wypełniony łuską gryczaną.Tu w koncu widac umaszczennie piesia. [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4497/gajabazarekgrudzie2007mfw8.jpg[/IMG] Tutaj widać całą naszą czeredę,która zawsze nam towarzyszy wszędzie. [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4469/gajabazarekgrudzie2007mya6.jpg[/IMG] A tu mordusia wtulona i wpatrzona we mnie [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2981/gajabazarekgrudzie2007mwz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8901/gajabazarekgrudzie2007mnq0.jpg[/IMG] Zrobiłam zdjęcie z kotem,zeby mozna było ocenić wielkość Moriska [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7172/gajabazarekgrudzie2007mvg0.jpg[/IMG] Moriś jest przeeesłodki,ale ciągle się boi różnych ruchów,przedmiotów,nawet piłki w ręce.Ale i tak jest coraz lepiej.Dzis nawet zjadł spokojnie.
  19. znam ten problem ,oj znam.Po każdym spacerze myjemy łapy i podwozia naszym futrzakom,szczególnie,że jeden jest niskopodwoziowy. Sama obcięłam im sierść na łapach wzdłuż obrysu pazurów i jest trochę lepiej ,ale i tak błoto nabija się między palce po drapaniu ziemi.Sierśc na brzuchach też przycięłam. Tak już jest z kudłaczami,coś za coś.:lol: Albo pranie łap co spacer po błocie i grzanie stóp o ich futerko albo nie ma błota ,ale nie ma i futerka. Ja wolę już to futerko :evil_lol:. Teraz mam 3 futerka,bo 1.to tymczasik z mojego podpisu.
  20. czy nadal jest aktualna oferta domku z Tel-Avivu?
  21. Hakita, jesteś cudowna, :loveu: zeby tylko transport wypalił jakiś :roll:
  22. Morisek to słodziak pełną gębą.Rano obserwował mnie i jak tylko drgnęła mi powieka to zabrał się do całowania.W nim są ciągle ukryte całe pokłady energii i miłości.
  23. tajemnica,nie tajemnica,ale może zauważyłyście, każdy pisze o sobie to co on chce sam,takie dobre niepisane prawo albo obyczaj jak kto woli.
×
×
  • Create New...