W końcu wklejam nowe zdjęcia Moriska.
Materacyk nie wygląda rewelacyjnie,ale jest super,bo ma działanie zdrowotne,poniewaź jest wypełniony łuską gryczaną.Tu w koncu widac umaszczennie piesia.
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4497/gajabazarekgrudzie2007mfw8.jpg[/IMG]
Tutaj widać całą naszą czeredę,która zawsze nam towarzyszy wszędzie.
[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4469/gajabazarekgrudzie2007mya6.jpg[/IMG]
A tu mordusia wtulona i wpatrzona we mnie
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2981/gajabazarekgrudzie2007mwz6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8901/gajabazarekgrudzie2007mnq0.jpg[/IMG]
Zrobiłam zdjęcie z kotem,zeby mozna było ocenić wielkość Moriska
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7172/gajabazarekgrudzie2007mvg0.jpg[/IMG]
Moriś jest przeeesłodki,ale ciągle się boi różnych ruchów,przedmiotów,nawet piłki w ręce.Ale i tak jest coraz lepiej.Dzis nawet zjadł spokojnie.