Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Alcha,to Ty masz tylko jednego psa? :crazyeye: Czas zapełnić dom :evil_lol: Transport jakoś do Ciebie zorganizujemy :eviltong:
  2. to ja się cieszę,że wszyscy sie cieszą :multi::multi: juz nie mogę się doczekać tej mordki :lol: Na razie pieniądze nie sa mi potrzebne.Zobaczymy jak ze zdrówkiem u niego,ewentualnie wtedy poproszę.Ogłaszajcie go proszę. Pewnie go wykąpię i zrobię zdjęcia do ogłoszeń. Moje psy będą zdziwione coraz to nowym towarzystwem.2 tygodnie temu znalazłam domek dla Gajki ze Szczecińskiej,która była u mnie na tymczasie,a tu znowu jakiś konkurent do miziania przybędzie.:evil_lol: Ciekawe jak Ravel zareaguje na kota? :crazyeye:
  3. nie jedź :shake: za szybko,bo ona się rozczaruje jak się zorientuje,że nie po nia przyjechałaś. Czuwaj zdalnie :cool3:
  4. Bonsai,karcic to nie znaczy bić.Wystarczy nieraz ostrym tonem powiedzieć i pies zrozumie albo palcem pogrozić.
  5. [SIZE=5][COLOR=Red][B]FANTASTYCZNIE[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi:
  6. o której?bo ja jadę po Moruska ok.13 -14.
  7. kochana niunia jednak bezpieczniejsze są szelki,przekonałam się o tym nie raz
  8. słodka malutka mam nadzieję,że córcia szybko dojdzie do siebie,a swoją drogą nie zapomnij wykorzystać ubezpieczenie uczniowskie,bo to się należy jak psu kość.
  9. to urabiaj męża,mi się już udało i biorę jutro bidę na tymczas :multi: A mała jest prześliczna :lol:
  10. Trzymam kciuki za powodzenie akcji. Ja tez biorę jutro tymczasika ze schronu,na szczęście mniejszego.
  11. Zabieram małego jutro na tymczas,mam nadzieję,że Alcha i inne dogomaniaczki nie zostawią mnie samej i pomogą w ogłoszeniach. Mam dla niego trochę ciekawsze imię :Ravel,jak się Wam podoba?
  12. bardzo się cieszę,że Sisa ma szanse na domek. Jak będzie trzeba,to powiozę tego ostatniego szczeniorka do DT :lol:
  13. bomba!!!!gratulacje za szybkie znalezienie domku :multi::multi: a reszta pewnie tez jest w schronie :-(
  14. całe szczęście ,że ją zabrałaś :cool3:
  15. to jeden etap pomyślnie zakończony,miejmy nadzieję,ze reszta też bedzie pozytywna :lol:
  16. Ciesze się,że tymus ma kochany domek i pełną poświęcenia panią. On odsypia stresy , a poza tym od dawna wiadomo,że sen to zdrowie.:evil_lol:
  17. Cieszę się ,że Vini się przyjęło. Zostało jeszcze sto zł do spłacenia,czyli 10 osób po 10 zł albo 20 po 5 zł ,czyli mniej niż kosztuje paczka papierosów :cool3:
  18. absolutnie się zgadzam,bo to wątek Tymusia i dla jego dobra. Chylę czoło przed Idalią.
  19. WSPÓŁCZUJE Ci Andziu :-( Ale pocieszyłas ULV :angryy:. To tak jakbyś umierającemu powiedziała,że dziś na pewno nie umrze,ale za 2 dni to raczej już tak :diabloti:
×
×
  • Create New...