Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. wspaniałe wiadomości :multi:,ciekawe jak maluch się czuje:crazyeye:
  2. a ja widziałam szczeniorki :eviltong:,sa boskie.Ta mała zołza pakowała mi się na kolana:evil_lol:, a wszystkie pachną maluchami.Róznia się wyglądem i zachowaniem .
  3. HUUURRRRAAAAA :multi::multi:,jak się cieszę,że mały doczekał,że ciocie nie dały mu zginąć. Ale robota dopiero teraz się zacznie,wet ,leczenie i szukanie DS :cool3:
  4. nie ma co sorry,właśnie tak sie podaje,trochę sie znam na tym ;)
  5. będzie po 12,ale nie mam ligniny,z Wyborczej nie ścieka tylko z kolorowych.A może trociny będą dobre? A wstążeczki?
  6. myślę ,że Orzechowce wygrają.Jest duża przewaga głosów.
  7. jednak szkoda,że nie pojechał wczoraj,byłoby widać na gorąco skąd się leje.Podawajcie Arnikę cały czas,co 2-3 min łyżeczkę rozpuszczonych 5 kulek w 100 mililitrach wody.
  8. czy mam przywieźć karton? i gazety? a wstążeczki ciocia ma do oznakowania tego przychówku? Z kojca nici,bo jest w bardzo dobrym stanie.
  9. jak cos pilnego ,to mogę do niej zadzwonić,ona ma teraz na głowie dodatkowo zwierzyniec cioci
  10. daję na pocieszenie Dolarowi jabłko,on by zjadł kamienie.Na jesień próbował sie dozywić żołędziami w parku ,dziczek jakiś :evil_lol:
  11. a niech to :diabloti::diabloti::diabloti: wezmą :angryy:
  12. straszne,biedne dziecko i psiaczek. :-( Ludzie są coraz gorsi :angryy:
  13. główka jest piękna tylko ciałka za mało i dlatego taka dysproporcja jest :cool3: świadczy o dużej niedowadze :-(
  14. to łóżeczko jest bliżej,bo koło Borowa. Może są potrzebne gazety zamiast podkładów? Ale miałam nosa ,że przywiozłam mleko na wszelki wypadek :evil_lol:Mam jeszcze zbierać?
  15. pewnie,że dasz radę :evil_lol: ,a my jakoś pomożemy:lol: Nie dziwię się,że syn miał minę :crazyeye:, ciekawe co powie TZ :roll:
  16. Jusstyna,szkoda czasu,Jak nie ta ,to inna się zgodzi z Twoim pomysłem, działaj dziewczyno :cool3:
  17. Może i dobrze,że jest sam,bo niewiadomo czy miałby siły walczyć z innym psiakiem,a tak ma spokój. Byle do jutra malutki.
  18. no to ładny pasztet z żywych szczeniorków ma ciocia Bianka :roll: wystawię bazarek na nie :evil_lol: Czy trzeba je jeszcze masować do sio i koo? Ciekawe jaka była ich mama :crazyeye:
  19. ja się zakochałam, :loveu: ale z powyższych powodów chcę ,by znalazł DS.Ale i tak będę :placz::placz::placz:
  20. swietnie by było, gdyby ta pani chciała wziąć małego
  21. to świetnie,że Tymuś dochodzi do siebie pod troskliwą opieką Idalii
×
×
  • Create New...