Nazywamy go Moris,niby jedna literka inna,a jak sie zmienia brzmenie.Morus jest takie zimne,a Moris ciepłe.
On jest coraz odwazniejszy,celowo pokazuję go wielu osobom,żeby się oswajał z człowiekeim i coraz lepiej nam to idzie.Do nas i naszych zwierzów jest cudowny.
Jest tak łagodny,że nawet kot mu z michy podbiera,a on odchodzi i ustępuje mu.