Poker
Members-
Posts
84492 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
on jest zdrowy,wesoły,gania i zaczął szczekać,na szczeście niezbyt doniośle.On ma ciągle lęk przed jedzeniem,boi sie,ze dostanie w głowę,ogląda się na wszyystkie strony .Mówie do niego ,uspokajam.Jak je,to prawie nie oddycham,bo przy najmniejszym ruchu przestaje jeśc ze strachu.Musiał byc bardzo bity i przeganiany.Ale i tak jest coraz lepiej,bawi z naszymi psami i zaczyna rozumiec,że pies nie musi byc wrogiem. Oboje z mężem pieścimy go ,do tego nasze 2 psiaki i kota ,juz rąk brakuje :evil_lol: Oczywiście ciągle chodzi za mną krok w krok.Niestety ciągnie okropnie na spacerze,Dziś znowu chodził na tylnych łapkach w parku :evil_lol:
-
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
Poker replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
stuknięci ludzie,ot co :angryy:,nawet obrazka z psem szkoda dla nich.:diabloti: -
ja też jestem tego zdania co nesca.Mam eunucha,który jest gruby,(takiego wzięłam ze schroniska),dostaje karmę wyłacznie obesity albo satiety i schudł sporo,ale jest stale głodny i cierpi z tego powodu.Wylizuje miejsce po miskach innych psów. On na szczęście jest ruchliwy,ale mam taki problem z jego sierścią w związku z przewaga estrogenów,że nawet fryzjer nie jest skuteczny.Cierpimy oboje. Miałam wiele psów -samców i odchodzili jako starzy kawalerowie.Pilnowaliśmy ich jak oka w głowie.Jest to mozliwe. Lepiej sterylizować sunie.
-
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
Poker replied to medira's topic in Już w nowym domu
i co u malutkiej? -
wyklarowało sie pozytywnie :multi::multi::multi: Pani może zawieźć małego w poniedziałek.Wyjeżdża z Wrocławia samochodem z Bajana o 6.30,a z Żeromskiego ok.7 i trzeba dostarczyc jej psa.W Krakowie przekaże psa pod hotelem na ulicy Miodowej ok .9.30.Mam jej zgodę na podanie Wam jej telefonu komórkowego.No i co? da radę?
-
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Poker replied to erka's topic in Już w nowym domu
to świetnie :multi::multi: -
jesteście niesamowite,a ludzie to POTWORY
-
i co z tym transportem? Dzisiaj jadę na wizytę przedadopcyjną do pani,która jedzie w poniedziałek z Wrocławia do Krakowa na 2 dni i w drodze powrotnej zabiera dla siebie kota -Zarę.Może się jej spytać czy by go nie zabrała?Nie wiem czym jedzie.Ale to chyba nie jest takie istotne.Dajcie mi znac na priva do godz.17.30 dziś czy mam z nią rozmawiać.
-
W końcu wysłałam ogłoszenie do Wyborczej. A Morisek słodziutki,ciągle chce dawać nam buzi.Tylko ciągle kiepsko je.:-( Ma w łapkach sprężynki,dziś z miejsca przeskoczył żywopłot w parku. [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2885/gajabazarekgrudzie2007mpe0.jpg[/IMG] Prawda,że mam piękny profil? [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2803/gajabazarekgrudzie2007mlo4.jpg[/IMG] Mój przyjaciel szepcze mi cos na uszko :lol: [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/4904/gajabazarekgrudzie2007mno8.jpg[/IMG] Niestety,tylko udaję ,że się najadłem,bo jeść to za bardzo nie lubię.
-
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Poker replied to erka's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=Red]:multi::multi::multi:PO PROSTU FANTASTYCZNIE :multi::multi::multi:[SIZE=2][COLOR=Black] NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] -
Wszystkie szczenięta ze Szczecińskiej mają już nowe domy :)
Poker replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Ale Ty Reksiu masz rękę do adopcji :loveu: Whisky prześliczny i widać,że szczęśliwy :multi::multi: -
ja mam kudłatego ze schroniska w eWrocławiu z tego wątku,to może przy okazji 2 pieczenie sie da upiec :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102493&highlight=poker[/URL] Jest u mnie od 10 dni i jest bardzo słodki,jeszcze się boi ,ale jest coraz lepiej,dogaduje się z moimi psami i wnusię roczną potraktował też bardzo przyjaźnie.