Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84492
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. może uda mi sie wcześniej,tak koło 18,nie wiem skąd będę i kogo zbierać.Myślałam ,ze ULV i Visennę i kto tam będzie chciał jeszcze.Do Poldka mogę zabrać 4 osoby. A skąd tez nie wiem.To zależy od dziewczyn.
  2. on jest zdrowy,wesoły,gania i zaczął szczekać,na szczeście niezbyt doniośle.On ma ciągle lęk przed jedzeniem,boi sie,ze dostanie w głowę,ogląda się na wszyystkie strony .Mówie do niego ,uspokajam.Jak je,to prawie nie oddycham,bo przy najmniejszym ruchu przestaje jeśc ze strachu.Musiał byc bardzo bity i przeganiany.Ale i tak jest coraz lepiej,bawi z naszymi psami i zaczyna rozumiec,że pies nie musi byc wrogiem. Oboje z mężem pieścimy go ,do tego nasze 2 psiaki i kota ,juz rąk brakuje :evil_lol: Oczywiście ciągle chodzi za mną krok w krok.Niestety ciągnie okropnie na spacerze,Dziś znowu chodził na tylnych łapkach w parku :evil_lol:
  3. stuknięci ludzie,ot co :angryy:,nawet obrazka z psem szkoda dla nich.:diabloti:
  4. to fajnie,ze go wykąpiesz.Gdyby budka okazała się za mała,to może szelki samochodowe byłyby dobre.?Mogę na te 3 dni pozyczyć.
  5. ja też jestem tego zdania co nesca.Mam eunucha,który jest gruby,(takiego wzięłam ze schroniska),dostaje karmę wyłacznie obesity albo satiety i schudł sporo,ale jest stale głodny i cierpi z tego powodu.Wylizuje miejsce po miskach innych psów. On na szczęście jest ruchliwy,ale mam taki problem z jego sierścią w związku z przewaga estrogenów,że nawet fryzjer nie jest skuteczny.Cierpimy oboje. Miałam wiele psów -samców i odchodzili jako starzy kawalerowie.Pilnowaliśmy ich jak oka w głowie.Jest to mozliwe. Lepiej sterylizować sunie.
  6. ale ta mała urocza,śliczna.A córcia nie bała się?
  7. to świetnie,podaję mumer na pm. Tak myślę czy on noie będzie jej cuchnął z tego schronu?:shake: Jaki on jest duży,ile może ważyć,bo moze się zmieści do tej kociej budki.:roll:
  8. wyklarowało sie pozytywnie :multi::multi::multi: Pani może zawieźć małego w poniedziałek.Wyjeżdża z Wrocławia samochodem z Bajana o 6.30,a z Żeromskiego ok.7 i trzeba dostarczyc jej psa.W Krakowie przekaże psa pod hotelem na ulicy Miodowej ok .9.30.Mam jej zgodę na podanie Wam jej telefonu komórkowego.No i co? da radę?
  9. ciotki,która chce ,żebym zgarnęła z miasta i zawiozła DO BIANKI,NIECH TU SIĘ ZGŁOSI,będziemy ustalać trasę i godziny . Dobra logistyka jest najważniejsza :evil_lol:
  10. a czy nie bedzie za późno dopiero po niedzieli?
  11. to super ,że z małą lepiej,mnie niestety też nikt nie pytał,o Morisa też nie.:-(
  12. to jest konto Mrówy 86 1090 1362 0000 0001 0422 9305 dorota korcz os. piastowskie 14/21 61-155 poznan
  13. jesteście niesamowite,a ludzie to POTWORY
  14. Błagam,pamiętajcie o moim Morisku :evil_lol:z mojego podpisu.Visenna wiesz, o którego chodzi :eviltong:
  15. i co z tym transportem? Dzisiaj jadę na wizytę przedadopcyjną do pani,która jedzie w poniedziałek z Wrocławia do Krakowa na 2 dni i w drodze powrotnej zabiera dla siebie kota -Zarę.Może się jej spytać czy by go nie zabrała?Nie wiem czym jedzie.Ale to chyba nie jest takie istotne.Dajcie mi znac na priva do godz.17.30 dziś czy mam z nią rozmawiać.
  16. W końcu wysłałam ogłoszenie do Wyborczej. A Morisek słodziutki,ciągle chce dawać nam buzi.Tylko ciągle kiepsko je.:-( Ma w łapkach sprężynki,dziś z miejsca przeskoczył żywopłot w parku. [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2885/gajabazarekgrudzie2007mpe0.jpg[/IMG] Prawda,że mam piękny profil? [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2803/gajabazarekgrudzie2007mlo4.jpg[/IMG] Mój przyjaciel szepcze mi cos na uszko :lol: [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/4904/gajabazarekgrudzie2007mno8.jpg[/IMG] Niestety,tylko udaję ,że się najadłem,bo jeść to za bardzo nie lubię.
  17. Fona ,sprawdź datę ważności na natium chloratum,bo jak stara to szkoda wieźć,kosztuje butelka ok 3 zł. To sie u ULV porobiło :roll:
  18. [B][SIZE=4][COLOR=Red]:multi::multi::multi:PO PROSTU FANTASTYCZNIE :multi::multi::multi:[SIZE=2][COLOR=Black] NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
  19. Ale Ty Reksiu masz rękę do adopcji :loveu: Whisky prześliczny i widać,że szczęśliwy :multi::multi:
  20. doliczyłyście 30 zł ,które wysłałam na konto ULV przeznaczone na transport dziadzia?
  21. ja mam kudłatego ze schroniska w eWrocławiu z tego wątku,to może przy okazji 2 pieczenie sie da upiec :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102493&highlight=poker[/URL] Jest u mnie od 10 dni i jest bardzo słodki,jeszcze się boi ,ale jest coraz lepiej,dogaduje się z moimi psami i wnusię roczną potraktował też bardzo przyjaźnie.
  22. ULV,Evcia trzymajcie się. Ewcia jak będziesz potrzebowała pomocy dla malucha ,to dawaj znać.
×
×
  • Create New...