Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84492
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. od kiedy nie może być u Ciebie i w sumie mogłabys coś więcej wyjaśnić :crazyeye:
  2. wygląda,że ma dużą główkę pewnie nieproporcjonalnie z powodu wychudzenia:-( Wytrzymaj malutki do jutra,potem będzie tylko lepiej.
  3. Faktycznie ,lek :evil_lol: Mój wnusio ma 14,5 lat :loveu:
  4. niech biorą jakiekolwiek psiaki :cool3: Morisek nie jest taki duży,teraz waży 11 kg,powinien ok.13 - 14 . W końcu ludzie adoptują i wieeelkie psy.Chodzi o to by je pokazywać i dawać szanse,nigdy nic nie wiadomo co komu wpadnie w oko :evil_lol:
  5. to świetnie, :lol: mi też nie :shake: może wyjść z głowy.:-(
  6. aż się wzruszyłam :-(,cudownie :multi::multi:
  7. Ewadr,to zaproponuj Moriska z mojego podpisu :lol:
  8. ja też od dawna się przejmuję zdaniem tylko tych osób ,na których mi zależy,i są dla mnie życzliwe.
  9. dzięki Emdziołku. moja wnusia ma na imię Emilia :lol:ma roczek :loveu:
  10. myślę,że piwnica to jednak nie jest dobre miejsce dla niego,ani zadnego psa
  11. Goniap,ja nie mam nic przeciw Dorothy,ale ona jest bardzo zapsiona i zakoniona,ledwie wyrabia i kieruje się dobrym sercem.Może Ty masz mniej zwierząt pod opieką i byłoby Ci łatwiej niż jej. Dorothy,mam nadzieję,że się nie gniewasz na mnie? :lol:
  12. to superzasto,szczególnie,że Moris to rewelacyjny chłopak,uwielbiam.Ale chciałabym znaleźć mu domek jak najszybciej,bo tyle innych bid czeka na pomoc :-(
  13. to ja wspomogę finansowo,dajcie znać :-(:-(
  14. jak się cieszę :multi::multi: A co ,ma rację,jakaś obca ciocia będzie mu zabawkę zabierać :mad: To super,że tak sie odnalazł :loveu: A jak było w podróży?coś ta pani mówiła? jechał w budce czy luzem?
  15. jak się cieszę, :multi::multi::multi: że Mamba trafiła do takiego domku.NIe często sie zdarza,żeby domek jechał kawał drogi po swojego piesia.
  16. i jak tam? :crazyeye: tydzień minął :evil_lol:
  17. dojechał już??:crazyeye: dajcie znać :cool3:
  18. on ma na mordusi miękką sierść tylko reszta jest dość szorstka,ale nie tak bardzo.Jest coraz słoooodszy,a jak sie bawią :loveu:
  19. Beka,to może weź go do towarzystwa dla swojego.Mój tymczas fantastycznie rozruszał moje psy,bawią się rewelacyjnie.nie wiem jak go oddam :-(
  20. ULV,zawsze znajdzie się ktoś"mądry" i dowali.Czy ta osoba stała w kolejce po Rudą albo Aksę? wsród wielu innych bijących się o te psy? :crazyeye: Rób swoje najlepiej jak potrafisz ,żebyś rano mogła popatrzeć sobie w twarz w lustrze,ale nie zapominaj o swoich potrzebach. Bardzo miło mi było poznać Puckę. To jest niesamowoite przeżycie jak kogoś zna się wirualnie, a potem widzi na żywo :evil_lol:
  21. są takie koty diabły,że lubią polować za wszelką cenę ,nawet na psa.Rozumiem Ciebie. Mój podpis tyczy sytuacji kryzysowych,kiedy mam wrażenie,że moja pomoc to kropla we wszystkich oceanach świata i chce mi sie uciec od zwierzęcych problemów.
×
×
  • Create New...