Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Dobre wino to jest to:) Witanko wieczorne:)
  2. [quote name='unikatowydiament']owczarek środkowo azjatycki:loveu:[/QUOTE] Szalona jesteś.
  3. [quote name='Wiola&Miłosz']Fenek dzisiaj podobno zjadl kawalek mieska z reki Małgosi. W rozmowie telefoniecznej mowila ze dzisiaj nie bedzie mi pisac maila bo jest bez zmian wiekszych. On bardzo by chcial ale niestety strach go paralizuje. Udalo jej sie poglaskac go sztuczna reka. Ale pozwolil jej chwile tylko na ta przyjemnosc. Niestety ale uzywa ona sztucznej reki gdyz mowi ze skoro ma tendencje do klapania niestety nie bedzie ryzykowac. Tak wiec trzymam dalej kciuki za powodzenie:)[/QUOTE] Maleńkie postepy, ale ważne, ze są:)
  4. [quote name='Aleksandra95']jutro ostatni dzień do szkoły :):):):)[/QUOTE] Ty to masz dobrze;)
  5. [quote name='leónowa']Żarcie nie musi stać całą dobe, żeby łaskawie je zjadła, jak nie chce to zabieraj.[/QUOTE] Dokładnie tak. Michę trzeba zabierać. pozdrawiamy wieczorkiem:)
  6. No pięknie się Lubej pannie powodzi:)
  7. Cześć Oli :)
  8. [quote name='Ellig']Poczatkowe to juz bardzo dawno temu bylo teraz to etap gimnazjum;)[/QUOTE] Aaa, to będzie test kompetencji;)
  9. paróweczka ma dłuuugie uchole;)
  10. [quote name='wanda szostek']Te już dawno pojechały do schroniska, tylko wkleiłam, bo wydałało mi się, że może to nasza parówa. Były odłowione w sierpniu[/QUOTE] To całe szczęście, bo juz myslałam, że......
  11. [quote name='stokrotka.af']nio ja to szczerze mówiąc nie mogę się nadziwić tym komentarzom....bo w sumie to nikt nie chce wierzyć,że on kundelek a nie jakiś rasowiec ;) i pomyśleć,że takie "cudeńko" w schronie siedziało...[/QUOTE] Rufolec jest wielce rasowy!
  12. [quote name='Buszki']Widziałam :(. Ale przecież przyjedziecie wcześniej,nie na samą ocenę ;).[/QUOTE] Pewnie będę rano, bo transportem zbiorowym jadę.....mam nadzieję, że dotrzymasz mi towarzystwa?
  13. Cześc Onku:) Fajne fotki.
  14. [quote name='eliza_sk']Mija znalazła domek ;) Zamieszka u brata tymczasowej opiekunki - tuż za płotem. Będzie miała swoją małą Pancię.[/QUOTE] jak szybko. Fantastycznie:multi: powodzienia malutka!!!
  15. [quote name='Asiaczek'] [B]M&S[/B] - to i juz wsio jasne:) jamnicze "wpada" do Wwy 18 lutego i będzie u mnie 3 dni!!!!! Hura!!!!! Może jakieś małe spotkanko, co? To bedzie poniedziałek-wtorek-środa:) pzdr.[/QUOTE] No to pięknie:):)
  16. M&S

    Sfora Hektora

    Oj, to Cię dopadło. Kuruj się!!!
  17. [quote name='Błyskotka']No u nas też było wczoraj odśnieżanie ;)[/QUOTE] U nas jest rani, po pracy i jeszcze później. [quote name='dOgLoV']dzień doberek ;)[/QUOTE] Hejka:) [quote name='Buszki']Witanko :) A u nas znowu od rana prószy...Ale tak leniwie na szczęście :).[/QUOTE] Cześć u nas sypie nieustająco. [quote name='Izabela124.']Witam :) Zdjęcia kociaków fajne, ale jakieś nowe psie bym obejrzała :)[/QUOTE] Cześć, psiowych nie ma. Nie mam kiedy robić. [quote name='Kaaasia']Ale dzisiaj piękna pogoda :smile: [SIZE=1]Tylko proszę nie bić :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE] No cudna. Ja mam już po kokardę tego śniegu... [quote name='stokrotka.af']doberek, mizianka, drapanka i co tam jeszcze chcesz ;)[/QUOTE] Dziekować:) [quote name='marta.k9080']witanko szpiczaści:lol:[/QUOTE] Witanko owczarkowa:)
  18. [quote name='monika55']Ostatnio nie miałam wiadomości o nim. Wiem tylko że jego rodzeństwo umarło.[/QUOTE] O nie, biedne malutkie stworzonka.:-( Mam nadzieje, że u niego jest dobrze.....
  19. I wieczorkiem zaglądam do strachulca.
  20. Zagladam wieczorkiem:) Zdrówka życzę.
  21. [quote name='Kajusza']fajnie się zapowiada ... tylko ludzie muszą być świadomi, że po zmianie opiekunków problemy mogą wrócić ... najlepiej by było, jakby mogli poodwiedzać Dejzi w hotelu, żeby się lepiej poznać[/QUOTE] To dobry pomysł. Cześć Dejzi:)
×
×
  • Create New...