Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='dOgLoV']dzien dobry ;)[/QUOTE] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1427/1427056qmw5rx26wh.gif[/img][/url] Dzień dobry
  2. Jak miło czytać o szczęśliwej Żelce i jej domu :) Co do Motka, bez komentarza..... I trzymam mocno, za domek dla tej bidy, czyli za Twój urlop.
  3. A my w deszczowy ranek się witamy, albo już może przedpołudnie ;) Jak uroczo sobie dziewczyna śpi.
  4. [quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] Hello :) [quote name='Buszki']Witamy w wiatrodzień ;)[/QUOTE] Witanko w deszczowiatrodzień ;) [quote name='marta.k9080']I my witamy się,zapizgani:evil_lol:[/QUOTE] Dzień dobry.
  5. Witamy się w czwarteczek :)
  6. M&S

    Sfora Hektora

    Dzień dobry :) Miłego dnia życzymy.
  7. [quote name='Nutusia']Zapraszamy Cię Merlinie na Mazowsze :)[/QUOTE] O tak, tak :) Cześć chłopaku.
  8. Szczęście, że nie trafią do schronu....
  9. Dzień dobry, witam się z rana :)
  10. Dzień dobry :) Jak samopoczucie?
  11. Witanko :) Miłego dnia.
  12. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/945/945076uyzon4w470.gif[/img][/url]
  13. Znowu bieda mała....
  14. Cześć w deszczowy czwartek :) Głaski dla Olika.
  15. Dzień dobry :) Miłego czwartku.
  16. [quote name='mrau']Czy ktoś przypadkiem nie znalazł na stronie wystawy mapki ringów? Nie wiem czy nie potrafię znaleźć czy jej nie ma a fajnie by było wiedzieć czy znowu jesteśmy na antresoli...[/QUOTE] Mapki nie ma, przynajmniej ja nie znalazłam.
  17. [quote name='Karilka']Kwa,kwa, kwa... to mogło być ostatnie "kwa kwa" w ich kaczym życiu :(. Głupie te kaczki![/QUOTE] A skąd mogły wiedzieć, że czarne nadleci ;)
  18. Ja też mam taka nadzieję :)
×
×
  • Create New...