[quote name='Błyskotka']Chyba trans to był ;)[/QUOTE]
[quote name='dOgLoV']Dzień doberek ;)
Y-y to na pewno był facet , ale wyglądał jak gej :lol:[/QUOTE]
Oj, ale macie problem ;)
[quote name='stokrotka.af']doberek wilcze plemię ;)[/QUOTE]
Witanko Rufiku :)
[quote name='Buszki']No to wszystko jasne,gej to nie facet ;).[/QUOTE]
Facet, facet :)
[quote name='unikatowydiament']hejka,mizianki ślemy:)[/QUOTE]
Dzięki.
[quote name='Asiaczek']Jedźcie osroznie i wracajcie z usmiechami na twarzy. Ja jutro mocno trzymam i za Was kciuki:)
pzdr.[/QUOTE]
Dobrze Asiu :)
Dziękujemy.