-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Prezia']Witam. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ jestem nowa na forum. To do mojej rodziny dołączył szanowny pan Prezes :lol:. I ponieważ jutro mija dokładnie miesiąc, gdy go przywieźliśmy, mogę pisać z pełną odpowiedzialnością. Oczywiście wątek przeczytałam i odpowiadam na ostatnie pytanie: Prezes tak jak puszka ( tak sobie żartujemy ) ciągle się otwiera. Od ostatniej mojej wiadomości znów jest lepiej tzn. bardziej się otworzył. Wykonuje więcej komend, chce być zawsze tam gdzie pozostali i dziś po raz pierwszy spuściłam go ze smyczy. Kilkusetmetrowy sprint zaliczony! A radości - cała mordka! Jest przekochany! Pozdrawiam.[/QUOTE] Witam serdecznie :) Fantastyczne wiadomości. Szpice są jak księga pełna tajemnic ;)
-
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
M&S replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Przyszłam wieczorkiem. -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Oby to był dobry domek.[/QUOTE] Musi być dobry :) -
Hello wieczorową porą :) Głaski dla kudłacza.
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :) -
[quote name='Błyskotka']Gratulacje :) Filmik z finałów: [URL]http://bambuser.com/v/3342688[/URL][/QUOTE] Dziękuję :) Fajny filmik, nawet wyskubany ogon nie jest tak widoczny;) [quote name='dOgLoV']dzien dobry ;) pewnie odpoczywacie po wrażeniach wystawowych ;)[/QUOTE] Hejka :) Trochę odpoczywałam. [quote name='marta.k9080']cześć mistrzowie:multi:[/QUOTE] Cześć:):) [quote name='stokrotka.af']doberek niedzielny :)[/QUOTE] Witanko w poniedziałek :multi: [quote name='bety'] [B]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] U mnie pani Musiał straciła i to bardzo, dała na wystawie suce AA długowłosej ocenę doskonałą (bo jak się wyraziła - widziała większe wady). I to była suka w/w hodoffffffffffffcy z Łodzi. :angryy: Akity am. ocenia jakby wzorzec był jej obcy, szasta ocenami doskonałymi jak oszalała - dla mnie to zły sędzia. Wystawy mają spełniać zadanie przeglądu hodowlanego, a nie tylko rozdawaniu ocen doskonałych i tytułów lekką ręką. Miłej niedzieli :) Pzdr[/QUOTE] Dziękujemy :) Jeżeli P. Sędzina tak zrobiła, to bardzo nie ładnie z jej strony.... [quote name='unikatowydiament'][COLOR=#008000][SIZE=5]serdeczne gratulacje[/SIZE][/COLOR]:laola::laola::laola:[/QUOTE] Dziękowac, dziękować :p
-
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
M&S replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :multi: -
Cześć Aśko :)
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
M&S replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do chłopaka. -
Witanko w poniedziałek :)
-
Panna Fąfel wróciła do nas z adopcji po 24 godzinach z powodu koteczka.
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Cześć Fąfelku. -
Cześć Oskar:) Pamiętaj nic na siłę;)
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
M&S replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Cześć Luba :) -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
M&S replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cześć Bafinko:) -
Cześć :) O, doopalonki na śniegu;)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry. szaleństwa zimowe super:) Szkoda Pati, żal mi jej... -
[quote name='Asiaczek']Ja tez juz wiem, że p. Opara wybierał Juniory i pewnie dlatego ani na wet nie spojrzał na pręgatą dziewuszkę..... ale nic to. Jeszcze raz gratulacje:) pzdr.[/QUOTE] Tak, wybrał czarnego chowka..... Dzięki Asiu :):):)
-
[quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje!!!!!! [B]Przywiozłam dziś grzywacza, proszę o pomoc. Proszę o ogłszania wątku i udostępnianie wydarzenia Tu wątek na dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239494-Suwałki-Nejsi-suka-chiński-grzywacz-prosi-i-dom-i-pomoc!?p=20383542#post20383542"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20383542[/URL] [B]Tu wydarzenie na fb:[/B] [URL]https://www.facebook.com/events/518223748200476/[/URL] [/QUOTE] Dzięki Iza :) Jak się ogarnę, to zajrzę do małej...
-
[quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']no to mocno kciukasy i pazurasy zaciskamy :)[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Czekamy na wieści :)[/QUOTE] Dziękujemy za kciuki, przydały się :) [quote name='Asiaczek'][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Oba chłopaki zdobyli wsio + BOB'ka![/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Slash zakończyl Mł.CH.PL, Aiko - CACIB do kompletu:)[/B][/SIZE][/COLOR] :multi::loveu::klacz::smilecol::smilecol: Gratulacje!!!! Ale z wrażenia nie pamiętam, który co.... tzn. który BOB'ka wziął.... Czekają na finały... Pzdr.[/QUOTE] Dziękuję Asiu, za wstawienie informacji :lol: [quote name='Kaaasia']Gratulacje :multi::multi::multi:[/QUOTE] [quote name='Buszki']Wielkie gratulacje :).[/QUOTE] [quote name='Shilomaniak'][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Oba chłopaki zdobyli wsio + BOB'ka![/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Slash zakończyl Mł.CH.PL, Aiko - CACIB do kompletu:)[/B][/SIZE][/COLOR] :multi: To ja krótko, fiu, fiu a nawet nio, nio, jak psi ładne to i sędzia nie przeszkadza.[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Pani magda Musiał jest OK. Lubi - co prawda - troche pogonic nas w ringu, ale ocenia obiektywnie:) pzdr.[/QUOTE] [quote name='dOgLoV'][SIZE=5][B]Gratulację !!!!!!!![/B][/SIZE][/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']Gratki dla naszych ;) chłopaków :)[/QUOTE] Kochani bardzo, bardzo dziękujemy :multi: A teraz wrażenia z wczoraj: P. Musiał ocena bardzo spokojnie, bez pośpiechu. Widać, że paca na ringu sprawia Jej radość, co ostatnio nie często się zdarza... Ogląda psa dokładnie, rozmawia z wystawcą. Bardzo ważny jest ruch, pobiegaliśmy sobie troszkę ;), w statyce też b. dokładnie patrzy na psy, a po stójce bieganko. Slash nie był ani zbyt drobny, ani za gruby. Bardzo się podobał. Zresztą Slash lubi wystawy i to widać. Aiko też sie podobał, tylko ten wyskubany ogon....I jak na Aika, który owszem nawet lubi wystawy pod warunkiem, że nie trzeba na ring wychodzić:evil_lol:, ale jak na jego wystawianie, to wczoraj prezentował się super!!! Ciekawe, czy to wpływ Slasha ;) I mimo, że Slash zauroczył Sędzinę BOBa dostał Aiko. Slash jeszcze jest trochę luźny. Na finałach, jak zwykle wilcze nie dostały nic. Ale i tak jestem zadowolona, bo sędziowie może przypomną sobie jak wyglądają wolfy. Młodzież wybierał P. Opara. Grupę wybierała P. Musiał i byłam pod wrażeniem. Na ringu przygotowawczym dokładnie oglądała psy. Te, które nie były u niej na ringu musiały pokazać się w ruchu i statyce. I to mioim zdaniej jest właściwe podejście.
-
Cześć :) O matko, jaka bida....
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jakie super zdjecia!!! Szlaeństwa, aż miło popatrzeć :) Cześć Merlinku. -
CZOKOladowa SŁODYCZ-młody czekoladowy LABRADOR ma dom
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Jutro po Czokusia przyjeżdża pancio z Warszawy :)[/QUOTE] Jaka wspaniała wiadomość :)