Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Kaaasia']Wstał, prezestawił telewizor, dostał opierdziel i poszedł dalej spać :evil_lol: Pulpet waży 32,4kg. Nigdy tyle nie miał :crazyeye:.[/QUOTE] Widocznie program mu się nie podobał w tv :evil_lol: No co się dziwisz, kawał psa, to i ważyć musi;)
  2. [quote name='Nutusia']Szczerze powiem - jeden "czort" :)[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='AMIGA']Jak na razie Merliś zaczarowany ale niezbyt w dobrym kierunku. Odstawia rigoletto, tak że niestety jest na dietce dzisiaj. A mówiłam mu, żeby nie wyżerał nic z trawniczka[/QUOTE] Oj chłopaku i bokiem ci wychodzi trawnikowa wyżerka...
  3. [quote name='Kaaasia']Pulpet śpi i nic mu się nie chce. [/QUOTE] jak mu dobrze ;):)
  4. piszcie jak uważacie ;)
  5. [quote name='xmartix']podsumowując bo Ladymonia chyba nie napisała, jest tam jeszcze gdzieś z 8 suk. 1 na zewn, 4 w zagrodzie i 3 w domu. 4 będą na gminę zrobione i zostają 4 do ogarnięcia. Domu stałego dla kóz jednak nie ma - miał wziąć jeden facet prawie całe stado.. ale nie wyszło. Szukamy dalej. Ja czekam na info od 2 potencjalnych ds. Kobieta zgodziła się pisemnie na sterylizację suk i kastrację capów i oddanie części psów.[/QUOTE] :crazyeye: jeszcze?! [quote name='xmartix']właśnie Ladymonia wyciągnęła z budy psa w stanie krytycznym, 7 latek, są już u weta, pies walczy o życie, jest bardzo pogryziony, wysoki stan zapalny, pojedzie do hoteliku dla zwierząt, chyba że ktoś się zlituje i go weźmie na bdt...[/QUOTE] O matko, a może dać temu psu już spokojnie odejść...
  6. Cudnie, trzymamy kciuki!!!!
  7. Wpadam do Was, jak zdrowie? mam nadzieję, że lepiej. Donoszę, że u nas [B]wyszło Słońce :):):)[/B]
  8. A u nas wyszło [B]SŁOŃCE!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  9. I od nas też najlepsze życzenia Kiss [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/573/573311qknfhej4hx.gif[/img][/url]
  10. [quote name='Jara']wszystkie psy tak powinny iść! :)[/QUOTE] Tak, absolutnie, tak!!!!
  11. [quote name='Nutusia']A premie posłom kto przydziela? ;)[/QUOTE] Posłowie.......z budżetu państwa
  12. Nie musi, ale jak mówisz spokojny dom, to kojarzy się najczęściej dom bez dzieci.
  13. [quote name='Nutusia']Skarb Państwa to tylko podatek umie ściągnąć :([/QUOTE] Nie, podatek sciąga Min. Finansów;)
  14. A może napisać, że "szukamy dla Miłki spokojnego domu"?
  15. [quote name='ania z poznania']Telefony się gotują o nią :)! Mamy już chętnych nawet na DS![/QUOTE] Boże, jak cudownie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1279/1279279ppgprttxgo.gif[/img][/url]
  16. [quote name='Handzia55']To Skarb Państwa powinien żywić i ubierać:diabloti:[/QUOTE] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url]
  17. Jaki Okruszek. Masz pięknego Synka Ziutka.
  18. Bardzo eleganckie wypracowanko.
×
×
  • Create New...