[quote name='xmartix']podsumowując bo Ladymonia chyba nie napisała, jest tam jeszcze gdzieś z 8 suk. 1 na zewn, 4 w zagrodzie i 3 w domu.
4 będą na gminę zrobione
i zostają 4 do ogarnięcia.
Domu stałego dla kóz jednak nie ma - miał wziąć jeden facet prawie całe stado.. ale nie wyszło. Szukamy dalej. Ja czekam na info od 2 potencjalnych ds.
Kobieta zgodziła się pisemnie na sterylizację suk i kastrację capów i oddanie części psów.[/QUOTE]
:crazyeye: jeszcze?!
[quote name='xmartix']właśnie Ladymonia wyciągnęła z budy psa w stanie krytycznym, 7 latek, są już u weta, pies walczy o życie, jest bardzo pogryziony, wysoki stan zapalny, pojedzie do hoteliku dla zwierząt, chyba że ktoś się zlituje i go weźmie na bdt...[/QUOTE]
O matko, a może dać temu psu już spokojnie odejść...