[quote name='AMIGA']Ciiiiiiiiiiiiiii nie budź licha bo śpi.
Chyba nie czuje się zbyt dobrze, bo nie zaczepia Amigi. Jest na głodówce i chyba mu już dzisiaj nic nie dam. Ale już od paru godzin już nie wymiotował. Jak jutro tak będzie nadal, to oczywiście zaliczymy weterynarza,[/QUOTE]
Jak nie zaczepia, to nie jest w kondycji...
Może ew. kawałek suchej bułki mu daj. Lepiej niech głoduje, niż ma być powtórka z rozrywki;)
Oj głupolek Merlinek.