Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć chłopaku :) Oby udało się przedłużyć DT.
  2. [quote name='jamnicze']hej :) Niestety, praca oddziałów zostawia wiele do życzenia. Czasami mam wrażenie, że w ZK chodzi głównie o kasę, a psy ...? To tylko psy i robią za dodatek.[/QUOTE] Hej :) Czasami też mam takie wrażenie. [quote name='Buszki']A może to była kobieta,tylko jak facet wyglądała :evil_lol:.[/QUOTE] A to ciekawe;)
  3. Cześć z rana :)
  4. Cudne dzieciaki :loveu:
  5. [quote name='Elza22']Wysłałam sporo zaproszeń i nic....[/QUOTE] Co poradzić, tyle tej biedy wszędzie, ze ręce opadają...
  6. [quote name='dOgLoV']cieszy mnie to bardzo :multi::lol: mnie sędziowie chyba nigdy nie przestaną zadziwiać , pamiętam jeden sędzia był ubrany w białe spodnie i miał stringi na sobie :lol: w ogóle wygladał jak kobieta , miał nawet kapelusz na głowie i takie dłuższe włosy ;)[/QUOTE] :):):) Takiego stjla miał ;)
  7. [quote name='dOgLoV']:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: nie mogłam sie powstrzymać :oops:[/QUOTE] I słusznie, poprawiłaś mi humor :)
  8. [quote name='enia']Dzwoniła pani z Warszawy chce przyjechać zapoznać się z małym, odesłałam do Ciebie :) i tu proszę chuchać kciuki i zaklinać, czy co kto może:ghost_2::kciuki::modla::ghost_2::modla::kciuki::ghost_2::modla::kciuki:[/QUOTE] Super, super, super!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='Ladymonia0610']Jak odejść?Jest leczony i będzie lepiej.[/QUOTE] Jeżeli jest poprawa, to leczyć.
  10. [quote name='AMIGA']Ciiiiiiiiiiiiiii nie budź licha bo śpi. Chyba nie czuje się zbyt dobrze, bo nie zaczepia Amigi. Jest na głodówce i chyba mu już dzisiaj nic nie dam. Ale już od paru godzin już nie wymiotował. Jak jutro tak będzie nadal, to oczywiście zaliczymy weterynarza,[/QUOTE] Jak nie zaczepia, to nie jest w kondycji... Może ew. kawałek suchej bułki mu daj. Lepiej niech głoduje, niż ma być powtórka z rozrywki;) Oj głupolek Merlinek.
  11. [quote name='dOgLoV']co za babsko , gdzie ona tam wlazła :evil_lol:[/QUOTE] :niewiem::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  12. Jakie one są już duże, fajne glutki :):)
  13. Havanka, jak dobrze, że jesteś :multi: Będzie dobrze, musi być dobrze. wysyłam pozytywne myśli.
  14. Dziewczynko niech cię ktoś zobaczy.
  15. [quote name='Foxowa']W zeszłym roku nawet były ;)[/QUOTE] My też byliśmy...
  16. Wieczorkiem zaglądam do serdelka:)
  17. Cześć wieczorkiem. Jak samopoczucie Merlinka?
  18. [quote name='Kaaasia']W Alladyna się bawił bo z dywanem leciał :evil_lol: Pani wet kazała obserwować i nie przekarmiać :smile:[/QUOTE] Aaa, rozumiem, znam to z autopsji ;) Jak wet. kazała to widać tak ma być.
  19. [quote name='ania z poznania']Dwa bardzo fajne telefony, jeden ok, a trzy odrzucone (buda). O Scoobiego też już jeden obiecujący był, w przyszłym tygodniu wizyta :)[/QUOTE] Wiadomości wielce obiecujące :)
  20. [quote name='Błyskotka']A jeśli chodzi o "numery" pani sędziny to u nas oceniała chow chowy na stole ;)[/QUOTE] :crazyeye: bez komentarza...
×
×
  • Create New...