[quote name='stokrotka.af']noooooooooooo super wieści o Ptysiaku :)
oj tam oj tam jak był kruszynka tak kruszynka pozostał, tylko ciut większą ;)[/QUOTE]
Taka kruszynka inaczej :evil_lol:
[quote name='Asiaczek']Ja myslałam, że może w niedzielę będzie ciut słońca, to bym zafundowała Panienkom jakis pierwszy spacerek. Ale, niestety, nic z tego...
pzdr.[/QUOTE]
Ja też myślałam....ta pogoda mnie dobija:shake:
[quote name='stokrotka.af']doberek wilczaste :)
pojechałam dziś kupić kamerkę,ale wszystkie jak na złość były czarne a mnie się marzy czerwona lub niebieska ;)
za to widziałam cudny różowy telefon i może TZ na mówię na taki prezent walentynkowy ;)[/QUOTE]
Hello:)
Na masz wymagania moja droga;)
Zamawiaj, zamawiaj!
[quote name='monika55']Uprzejmie donoszę że nadgryzła ucho koleżance. Bo miska tylko jej. Zje swoje i z drugiej miski też jej.[/QUOTE]
Oooo, to malutka radzi sobie;)
[quote name='monika55']Wkurza mnie to. Dają ludzie nadzieję, a potem psa w nosie mają. Malutka do adopcji.[/QUOTE]
Kurcze.....a może to i lepiej, że nie poszła w nieodpowiedzialne ręce/