[quote name='ania z poznania']Wczoraj dzwonili fajni Państwo z Poznania, mają dwuletniego Bąbla, który tak jak Skubulec kocha inne psy i zabawy, jutro idę na p/a, trzymajcie kciuki :). Dużym plusem jest to, że pani pracuje w dzień a pan w nocy, więc prawie cały czas ktoś jest w domu.[/QUOTE]
Trzymam mocccno!!!! Oby się udało :)