Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Fraszka jest urocza, a Moteusz no cuuudo:):)
  2. Było by wspaniale, gdyby miał porządnych ludzi. Trzymam mocno!
  3. [quote name='Buszki']No bo świnki się je :evil_lol:.[/QUOTE] No własnie ;)
  4. [quote name='Kaaasia']Hellooł :lol:[/QUOTE] Doberek :) [quote name='Buszki']A u nas troszkę,tak na prawdę odrobinkę,śnieżek prószy :).[/QUOTE] A u nas nie :):)
  5. [quote name='dOgLoV']Hejka ;) u nas nawet w miarę słonecznie jest :lol:[/QUOTE] Zazdraszczam... Witanko :)
  6. [quote name='gosiaja']bo Aziz był niegrzeczny i świnkę chciał zjeść[/QUOTE] Żywca mu się zachciało :evil_lol:
  7. [quote name='mestudio']Jestem przekonana, że Sańka miała kiedyś dom i to dość sensowny. Sunia fantastycznie reaguje na komendę siad i przynosi kijki. Aportowanie sprawia jej ogromną przyjemność. W ogóle jest super psiakiem, dla mnie idealna.[/QUOTE] A są jakieś zapytania o nią?
  8. Fajne śnieżne zdjęcia :) Fąfelku, gdzie twój dom?!
  9. Śliczna :loveu:
  10. Ciap piękny, owczary też :)
  11. [quote name='marta.k9080']hejka i u nas jest szaro...:roll:[/QUOTE] Hej, do kitu pogoda...
  12. M&S

    Sfora Hektora

    Dobrze wiedzieć, że jest taka herbatka, bo jak mam migrenę, to aż strach.
  13. No fajne, a te z jęzorem najlepsze;)
  14. Dobrze, że mam łóżko tylko dla siebie i czasami dla kota;)
  15. I wczesnym popołudniem zaglądam.
  16. [quote name='Tekla64']no niedzielne helolll ale czemu takie smutne pochmurne szare a mialam nadzieje ze dzis bedzie ladny dzionek[/QUOTE] Hejka, ja też miałam nadzieję na odrobinę słońca.
  17. [quote name='ania z poznania']Wczoraj dzwonili fajni Państwo z Poznania, mają dwuletniego Bąbla, który tak jak Skubulec kocha inne psy i zabawy, jutro idę na p/a, trzymajcie kciuki :). Dużym plusem jest to, że pani pracuje w dzień a pan w nocy, więc prawie cały czas ktoś jest w domu.[/QUOTE] Trzymam mocccno!!!! Oby się udało :)
  18. [quote name='Buszki']Niedzielne hellooooł.... :)[/QUOTE] Hellołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:)
  19. Cześć Dziewczyny :)
  20. M&S

    Sfora Hektora

    Dzień dobry w niedzielny ranek. U nas słońca brak...
×
×
  • Create New...