[quote name='Buszki']No proszę,w końcu dotarł do adresatki :).[/QUOTE]
No nareszcie;)
[quote name='stokrotka.af']doberek, my dziś w wyśmienitym humorze :)
przyszły fanty z bazarków, poszalałam w Pepco ;)
gotuję krem z brokułów (potem przetestuję na juniorze ;)
a w piekarniku biszkopt z jabłkami :)
w lodówce schab zamarynowany ;)
nie wiem co we mnie wstąpiło ;)
mizianka dla Panów futerkowych ;)[/QUOTE]
Fantastycznie!!!
[quote name='unikatowydiament']doberek,miłego weekendu:)[/QUOTE]
Doberek, dziękuję :)
[quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE]
Hejka :)
[quote name='Shilomaniak']Witam z zaśnieżonej Warszawy, ale o tym to już wiesz.
W lesie ledwo można łazić , skąd to przybyło do nas?- z prognoz dłuższych wynika że od środy znów będzie ciepło, popłyniemy ani chybi.
Straszne cholerstwo, spacery z psem niewiadomo gdzie śnieg wskakuje do butów , zaraz mokro
i mizianka dla futer:lol:[/QUOTE]
Tak, wiem:diabloti:
U nas ślisko jak diabli.
Dzięki, wymiziane:)