Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Ten czarny podpalany puszek jest świetny, przypomina mi Mazurka który był u nas na tymczasie.
  2. W aptece można kupić takie większe podkłady 90×170 jak dobrze pamiętam, one poza warstwą chłonną mają nieprzemakalne "skrzydełka" które można podwinąć pod materacyk. Może takie by się sprawdziły u Feniksa?
  3. Przy chorych nerkach bardzo ważna jest dieta, czy on je karmę dla nerkowców? Z drugiej strony to dieta m.in.niskobiałkowa nie wiem czy przy takim wyniszczeniu to dla niego bezpieczne :( Jeśli mocznik jest wysoki to może dobrze by było go obniżyć kroplówkami?
  4. Niestety wiem, chorobę serduszka przerabiam na własnym psiaku :( Na szczęście Kubuś jest już pod dobrą opieką i jeśli nie już to wkrótce zostanie wdrożone leczenie,a to poprawi nie tylko jakość jego życia, ale też wpłynie na jego dlugość. Moja sunia ma i chore serce i nerki. Koszmar, leczenie serca źle wpływa na nerki, leczenie nerek źle wpływa na serce. Dlatego bardzo, bardzo życzę mu, żeby nereczki były zdrowe.
  5. Babcia Ptysia też ma m.in. niedoczynność tarczycy i niestety widać to po stanie jej włosów (przerzedzenia). My dostaliśmy od weta Essential 6 spot do stosowania na skórę. Jesteśmy po 2 użyciach, skóra jakby bardziej elastyczna, lepiej nawilżona i włos moim zdaniem nabiera połysku, na razie nie porasta . To dopiero początek kuracji, więc nie spodziewam się że włos nagle zacznie rosnąć jak szalony, ale mam nadzieję, że po pewnym czasie jednak zacznie się zagęszczać gdzie potrzeba :( Może ktoś wcześniej stosował i zna ten produkt i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami z kuracji?
  6. Dzielna Loczka, dziąsełka się wygoją,najważniejsze, że już ząbki boleć nie będą.
  7. Dopiero zobaczyłam, nie mogę uwierzyć, że jej już nie ma :( Miała godną starość, była kochana. Bardzo żal , że nie doczekała słoneczka, ciepełka, dobrze, że nie cierpiała. Bardzo współczuję Ci Moli@. Roxi[*]
  8. Nie wiem czy to fachowo i poprawnie, ale jak Mazurek został sam, to wychodząc do pracy dawałam mu kurzą łapkę, on się nią zajmował a ja wychodziłam. Po kilku dniach moje wyjście kojarzyło mu się z czymś przyjemnym i czekał na przysmak.
  9. Może on poza tasiemcem ma inne niespodzianki ? Ostatnio często czytam, że u psiaków poschroniskowych wykryto lamblie. Biedny ten psiaczek, ale teraz to już tylko lepiej może być. Wierzę, że operacja się uda, guza się pozbędziecie i puszek będzie żył długo i szczęśliwie.
  10. To bardzo piękny,a do tego radosny psiak, nic dziwnego, że było takie zainteresowanie :)
  11. Czy Krecik miał badaną tarczycę? Niedoczynność tarczycy też wpływa na stan owłosienia, pojawiają się przerzedzenia i wyłysienia. Biedny ten Krecik, staruszek jak i moja kochana babinka, niestety ta starość i dla nas i dla naszych podopiecznych czasem bywa paskudna :(
  12. Moją deklarację Orusiową przenoszę na Timusia, niech i jego starość będzie godna, niech ma ciepło i czuje się kochany do ostatnich chwil.
  13. Biedny, zieje ze stresu, nie rozumie jeszcze co się stało, ale Ewa ma rację to mądry psiak jeszcze chwila przyzwyczai się i pokocha nową rodzinę.
  14. Ja nie mam zaufania do ludzi, który oddali zwierzę i szukają zamiennika, ale to już ktoś inny musi zdecydować.
  15. Bardzo Ci współczuję Jaaga, szkoda biednego Pietruszki :(
×
×
  • Create New...