-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Moli@ daj znać ile kosztowały Cię badania Fifi. Jutro postaram się przesłać zwrot za weta. Koszt jaki poniosłaś za leki też mi dolicz.
-
Dziękuję
-
Znów cytuję siebie :/ Nie mam głowy ostatnio...
-
Fifi jest pod dobrą opieką i niczego jej u Moli@ nie braknie tego jestem pewna. Moli@ przed adopcją zgodziła się przyjąć sunię na płatny pobyt (250 zł miesięcznie + koszty weta). Niestety obecnie Fifi nie ma kompletnie nic w swojej skarbonce, a troszkę wydatków będzie. Nie chciałabym zostawiać Moli@ z długiem w lecznicy, czy objadać ją z karmy, którą ma dla swoich podopiecznych. Stąd wielka prośba o pomoc jeśli ktoś mógłby wesprzeć nas groszkiem czy bazarkiem. Muszę jeszcze popytać mdk8 czy zgodzi się być dalej skarbniczką Fifi.
-
Potrzebujesz karmy dla niej?
-
O matko, biedna Fifi, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy :( Dobrze, że przynajmniej wróciła w znane sobie miejsce. Malutka ma zupełnie pustą sakiewkę, Moli@ napisz czy trzeba zakupić jakąś karmę dla niej, czy czegoś potrzeba. Państwo dołożą się do jej utrzymania w DT? Czy tylko zwrócili za transport?
-
Dzięki, jakoś nie mogę przyzwyczaić siē do dogomani w nowej odsłonie, najgorzej jest jak korzystam z telefonu :/
-
Nieudana edycja ;)
-
Dziewczyny na razie mam teoretyczne pytanie, czy gdybym opłacała miesięczny koszt pobytu jakiegoś pieska w dt, ktoś byłby gotów podjąć się ogłaszania go, odbierania telefonów, wyboru domu itp?
-
O matko, ale sierotek :(
-
A ja marzę, żeby kiedyś ta szara kosmata suczka poczuła jeszcze trawę pod łapami, żeby ktoś się o nią troszczył i pokochał. Tylko, że z tego co widzę trudno o DT , hotelik dla dużego psa, a sunia do tego ma ze sto lat i pewnie i z adopcją nie będzie łatwo, trzeba liczyć się z tym, że może zasiedzieć się na stałe :(
-
Figa - dzielna maleńka mamusia dwóch szczeniaczków.
seramarias replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Piękna sesja zdjęciowa, sunia prezentuje się rewelacyjnie. -
Jeśli pies nie toleruje kotów do tego stopnia, że jest w stanie zabić to moim zdaniem absolutnie nie powinien zamieszkać w domu w którym są koty. Dobro psa jest ważne, ale w takim samym stopniu ważne jest dobro kota, nigdy, przenigdy nie powinno się pomagać jednemu życiu kosztem drugiego, czy to kota czy innego stworzenia. W sumie to trochę dziwi mnie, że wiedząc, że pies zabił kota i prawdopodobnie w sprzyjających okolicznościach jest w stanie zrobić to drugi raz, bierzecie pod uwagę umieszczenie go w domu z kotami...
-
Dziewczyny , czy dla Malgorzatki nie ma szans na hotelik, dt? Taka śliczna malizna, bardzo przestraszona, strasznie szkoda, żeby została...Na dobry początek gdyby udało się ją zabrać ma ode mnie 150 zł, na razie jednorazowo, ale potem pomyślę o stałym wsparciu dla niej.
-
Z miejscem nie pomogę, finansowo ją wesprę...
-
Chodzi o brak miejsca czy finanse?
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
seramarias replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Śliczna, mądra sunia :) -
Bardzo mi przykro :( Do końca wierzyłam, że uda się uratować pieseczka... Basiu, limonko80 byłyście/jesteście wspaniałe i choć serce pęka i strasznie żal Rafiego nic więcej nie można było dla niego zrobić. Basiu nie wyrzucaj sobie niczego.... walczyłaś o niego, wykorzystałaś wszystkie możliwości ratunku, decyzja o eutanazji to jedna z najtrudniejszych decyzji, bardzo, bardzo Wam współczuję :(
-
Poczciwa psina, dobrze jej z oczu patrzy.