-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Ja to się nie znam, ale dałabym Suvi spokój tak długo jak go potrzebuje. Moim zdaniem taki wybieg dla niej to dobry pomysł, będzie mogła obserwować z bezpiecznej odległości Was, mieć kontakt z psami, a z czasem przekona się, że nie taki człowiek straszny. Być może nigdy nie stanie się psem "domowym" ale jest szansa, że zaufa na tyle, żeby wyjść z budy, opuścić kojec i żyć bez strachu z Waszym stadem obok człowieka.
-
Wiadomo co z Misiem?
-
Biedna, jeszcze nie rak dawno kanapowa, wypasiona, kochana, a teraz cały jej świat runął ;(
-
Ja jestem z Wami sercem i myślami, tylko cicho siedzę bo tak niewiele jestem teraz w stanie pomóc :(
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
seramarias replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ech, Zagrodowy PP zna się chyba z aniołem stróżem Misia, a może sama jest tym aniołem... To ZPP pierwsza dostrzegla psiaka i chciała zabrać go na miejsce Feniksa, widać czasem serce widzi to czego oczy nie są w stanie jeszcze zobaczyć. Trzymaj się Misiaczku, już niedługo będziesz żył godnie, miał dobrą opiekę, ciepłe posłanko, pełną miseczkę i człowieka który troszczy się i kocha. -
Bardzo mi przykro z powodu choroby Barsiczki. Myślami jestem z Wami :(
- 1565 replies
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
seramarias replied to agat21's topic in Już w nowym domu
O matko Szorstka ! Wreszcie i na nią przyszła pora, bardzo cieszą dobre wieści, tyle psiaków szansę na nowe życie dostało :) -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
seramarias replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przyznam, że nie rozumiem... ten piesek to inny? Nie wart uwagi? Z kamienia czy pluszowy? Jasne można go zostawić, poczekać parę lat, może się "popsuje" wtedy będzie wart uwagi, ratunku i tego tysiąca... Każdy z tych psiaków jest "godny" tego, żeby dostać szansę, każdy bez wyjątku i który by nie wyjechał powinniśmy się cieszyć, że ma szansę na normalność i dom....