Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Co słychać u malutkiego Tito?
  2. Szkoda :( Poza Ivi nie ma w tej chwili u Kasi tymczasów? Chyba mój czocherek nie został samiuteńki, taka ostatnia sierotka :( Jesteśmy przygotowani na przyjęcie malutkiej, wyprawka czeka. Planujemy wyruszyć w sobotę koło 6 rano, długa droga przed nami, dobrze że troszkę chłodniej będzie.
  3. Jakie biedactwo przerażone ;(
  4. Z tego co pamiętam nie usuwa się dwóch listw na raz. Ptysiunia też najpierw miała usuwaną jedną listwę razem ze sterylizacją, a dopiero po wygojeniu była usuwana druga listwa. Po operacji była rozpusta od krocza po pachę.
  5. Słoneczko kochane , serce się raduje na takie wieści :)
  6. Miał objawy lambli, czy tak na wszelki wypadek testujesz wszystkie psiaki, które trafiają pod Waszą opiekę?. Zastanawiam się, czy lamblie zawsze dają znać o swojej obecności, czy czasem pies nie ma objawów, a choruje i zawsze trzeba sprawdzać.
  7. Jestem i ja, jak tylko znajdzie się dla niej miejsce dostanie od nas 20 zł stałej, niestety na razie nie możemy dać więcej :(
  8. Śliczny, ale co on taki goły? Stan zapalny jakiś? Musi odczuwać straszny dyskomfort w te upały pod tymi kołtunami :(
  9. Jest śliczna, aż dziw, że jeszcze w schronie :(
  10. Może faktycznie założyć jej trzeba wątek i pomyśleć o hoteliku, DT, strasznie szkoda suni, troszkę już jest w schronisku. Jak coś dołożę się do hoteliku czy DT.
  11. Jeśli nie da rady delikatnie rozczesać filców, to chyba strzyżenie jest najlepszym rozwiązaniem..
  12. Malutka śliczna, a co z tą sunią po zmarłym?
  13. Po spa będzie cudny, jeśli człowiek nie zniszczył go psychicznie będzie bardzo adopcyjny. Wygląda na to, że miał podłe życie, ludzie nie kochali i na koniec skazali na schron :(
  14. Nie wiem czemu wydawalo mi się, że to same dziewczynki były. Może warto go na lamblie przebadać ? Nie pamiętam czy wszystkie maluchy wcześniej miały, ale u części wyszło to paskudztwo. Ja to się nie mogę doczekać zdjęć uśmiechniętych pyszczków i dobrych wieści.
  15. Pikusia mimo niepełnosprawności jest taka radosna, tak dobrze sobie radzi. Widać, że ma dużo serca dla ludzi, byłaby świetną psią terapeutką.
×
×
  • Create New...