-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Dziekuję Też jestem ciekawa jak suńka sobie radzi .
-
On jest okropnie wychudzony,może to wynikać z utrudnionego dostępu do miski, ale niestety często zwiastuje poważne problemy zdrowotne. Biedak potrzebuje pomocy na cito, wierzę, że przy zaangażowaniu Dogomaniaków uda się mu pomóc, nie takie cuda tu się działy. Ja ze względu na moją sunię nie mogę dać stałej, ale w miarę możliwości coś będę starała się przynajmniej jednorazowo dorzucić.
-
Ok :)
-
Moli@ czy masz jakieś nowe wieści z domku Fifi? Czy dobrze wyliczyłam, że za pobyt Fifi od 3 do 18 wychodzi 129 zł? Czas już zamknąć 2020 rok i chciałabym, uregulować wszystkie zobowiązania :)
-
Właśnie przeczytałam, że Roxi chora, ciężko cieszyć się szczęściem jednego psiaka, kiedy drugi cierpi :( Fifi dobrze przyjęła swoją nową rodzinę to dobrze wróży. Bądź szczęśliwa i kochana w swoim nowym domku maleńka.
-
No właśnie widziałam Promyczka chyba na wątku Szagusia, już się zastanawiać zaczęłam czy jakieś nabłyszczacze stosujesz tak się ładnie Twoi podopieczni prezentują :) Moja sunia od kiedy choruje nie wygląda dobrze, włoski jej się przerzedzają na grzbiecie w sobotę dodatkowo będziemy tarczę sprawdzać , zawsze taka puszysta była, a teraz taka bidulka :(
-
Fifi jeszcze nie wie, że być może lada moment czekają ją zmiany. Cieszę się, że poznasz Panią osobiście. Ja też bardzo się stresuję, wyobrażam sobie, co musisz Ty czuć, no nie da się nie pokochać, choć człowiek wie, że to tylko przejściowa sytuacja. Fifi jest szczęśliwa u Ciebie, ale już czas, żeby znalazła swojego człowieka. Najważniejsze, żeby to był ten człowiek i ten dom, kochający, odpowiedzialny i na całe życie... Z całego serca jej tego życzę
-
Urocza w tym sweterku :)
-
Czyli jeśli dobrze rozumiem, pozostało do dopłaty 50 zł? Dziś będę zamawiać jedzenie dla kotów to od razu przeleję, żeby już Fifi na czysto była :)
-
Z niecierpliwością czekam na wieści, kto wie może to ten domek. Moli@ ja wiem, że Fifi ma bardzo mało środków w swojej skarbonce :( ale napisz jak wygląda dług u Ciebie, czy poza opłatą za dach nad głową i pełna michę coś jeszcze zalega? Przed świętami chciałabym uregulować wszystkie zaległości. U nas raz lepiej, raz gorzej, babcia Ptysia już nie kaszle, ale chyba ostatnio mocznik poszedł w górę bo coś pyszczek jej moczem śmierdziuchał. Nawadniamy mam nadzieję, że mocznik spadnie i obejdzie się bez kroplówek. W sobotę badamy krew, trzymajcie kciuki, żeby były jeszcze lepsze niż ostatnio.
-
Tak sobie pomyślałam, że może jak synowi najlepiej wychodzi z tym przypinaniem smyczy to może na początek niech on ćwiczy z sunią. Być może Państwo stresują się na samą myśl, że trzeba tą smycz zapiąć, że znów będą problemy z zapięciem itp. Zwierzęta bardzo dobrze wyczuwaja nasz stres, pamiętam jak kiedyś mój kot chorował na oczy i trzeba było mu podawać krople i to było trudne i stresujące zadanie, wystarczyło że pomyślałam, że trzeba zakroplić oczy a kot od razu znikał z pokoju zanim jeszcze otworzyłam szafkę i wzięłam krople.
-
Ja również bardzo dziękuję:)
-
W skarbonce Fifi 33 zł tylko :(