Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. A mnie Adi kojarzy się ze zdrobnieniem od Adolf :)))) Psiak prześliczny, te uszka, ten puszysty ogon, słodkie umaszczenie i kryza na szyi :) On jeszcze dobrze do hotelu nie wejdzie, a już kolejka chętnych na adopcję będzie stała!
  2. No proszę, a ja jeszcze nie spotkałam :) Zawsze tylko szorstkie, ale i tak nie za dużo ich w życiu widziałam. Na wystawach nie były jakoś zbyt licznie reprezentowane, przynajmniej w czasach, kiedy ja po wystawach jeździłam.
  3. Nie tylko głowa. Szata też nie pasuje, jagd jest szorstki.
  4. Prawie oplułam monitor :))))))
  5. Dla Runo i kilku innych tak, ale dla "tygryska" niestety nie :( Jeszcze nie teraz :( Ale może w przyszłości...?
  6. Ojej Zagrodowy... Covid? Życzę zdrowia Tobie i Twojemu mężowi, i to jak najszybciej, żeby to paskudztwo nie zdążyło się rozpanoszyć w organizmie!
  7. Ja jestem tak przejęta tym wszystkim, co się dzieje na dogo, latam z wątku na wątek, czytam, aż sobie babola przy robocie walnęłam :) Ale już naprawiłam :)
  8. Tak, to ta! Czytałam wszystkie "psiejskie" książki, jakie wpadły mi w ręce :)
  9. Mam słabość do łaciatych :) I jeszcze to imię! Jak z książki, którą czytałam w dzieciństwie, i nad którą wylałam morze łez. 20 zł stałej.
×
×
  • Create New...