Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Bardzo :) Widzę ją na naszej kanapie :)))
  2. Jaki słodki nochalek! i te przerażone oczka...
  3. OK, już rozumiem. Elik ma teraz ciężkie chwile :( A babulinka faktycznie strasznie biedna :(
  4. W takim razie źle zrozumiałam. Twój post był z 18-tego, że przyjechała dzisiaj, czyli zrozumiałam, że 18-tego. A dzisiaj mamy 19-tego.
  5. Bardzo mi przykro :( Współczuję :(
  6. Przecież ona dopiero co przyjechała. A jeżeli komuś zaginęła? Wygląda na czyściutką i zadbaną, może ktoś jej szuka?
  7. Jaki cukiereczek!
  8. Mari23, z pewnością, psów w potrzebie jest ogrom. Ale jest nadzieja... może się uda. Może nieszczęśnik wygra los na loterii, tak jak Borys, którego zabrała Jaaga - i zobacz, jak odżył. Ja wierzę w ogromną determinację i moc sprawczą tej Pani :)
  9. Biedna sunia :( Jest prześliczna, pewnie telefony o nią będą, ale z takim charakterem trudno będzie znaleźć odpowiedni dom. Musi trafić na pasjonata terierów.
  10. Ale się cieszę! Ja pisałam posta na jej stronie i prywatną wiadomość, wysłałam zdjęcia z wątku i link na stronę wątku, gdzie one są, ale nie mam odpowiedzi - jest pewnie zajęta i nie wchodziła na FB. Wierzę, że będzie mogła pomóc, to jest twarda, konkretna i przebojowa kobieta :)
  11. https://psitulisko.pl/ Dzisiaj przypadkiem trafiłam, przeglądając profil założycielki fundacji na FB. To osoba zaangażowana od lat w pomoc zwierzętom, była dokumentalistką Pogotowia dla Zwierząt w trakcie akcji w Radysach, sama ma w domu uratowane psy owczarkowate, jeden na wózku.
  12. Zdziwi się piesio, że opuszcza to miejsce. Po tylu latach... Czy on pamięta jeszcze normalne psie życie, biedactwo...
×
×
  • Create New...