Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Dopiero tu trafiłam, przeczytałam od początku. Tyle dobrego się zadziało na tym wątku! Sunia jest urocza. Jej imię też
  2. Czy na którymś bazarku jest książka o koniach, podręcznik jazdy konnej, jakieś gadżety z końmi?
  3. Piękny, dostojny, dumny pies. Nie przypomina tego sponiewieranego stworzenia z początku wątku :)
  4. Jaka ona jest śliczna! Sierść w kiepskim stanie, ale sunia ma potencjał na championa okolicy :) Mądra dziewczynka, widzi, że nikt jej krzywdy nie chce zrobić i nabiera śmiałości.
  5. Ten wielki czarny taki w typie niufa, czy są jakieś organizacje pomagające psom tej rasy? Może pomogą. Tej trójce to najlepiej byłoby znaleźć wspólny dom. Wiem, głupia jestem...
  6. Ależ wspaniałe wieści i cudowne zdjęcia! Pies-brylant :) Ile takich brylantów nieodkrytych siedzi w schroniskach po kres swoich dni :(((
  7. Jaka kochana księżniczka, wreszcie na odpowiednim miejscu po latach poniewierki :)
  8. Jak cudnie! A moja zołza każdego kota chce zabić :(
  9. Lolusiowi w każdej fryzurze ładnie :)
  10. Tam była operowana moja Isla :(
  11. Mogę poprowadzić i rozliczyć bazarek, jeżeli wysyłka fantów byłaby od Ciebie.
  12. Witam się u terierka. Z kasą krucho, poza deklaracjami na dogo mam jeszcze stałe comiesięczne deklaracje poza dogo i cztery dokarmiane koty :( Ale jednorazowo 50 zł wpłacę. Jeżeli uda mi się ogarnąć z bazarkiem (bo ciągle mam z nim pod górkę, aż czasem wyć mi się chce ze złości) to będę również o psiaczku pamiętać. No chyba, że już będzie w swoim własnym domku, bo śliczny jest i młodziutki, w adopcyjnym rozmiarze i typie modnych teraz Jack Russelów, tak że kto wie :)
×
×
  • Create New...