Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Szkoda :( Ja mam spory kawałek do Kauflandu, i byłoby mi trudno taszczyć zakupy do domu, ale na szczęście nasza forumowa alex260503 zajechała samochodem i przywiozła mi dwie paki.
  2. Dzisiaj w Kauflandzie koleżanka kupiła mi saszetki Felix, jest fajna promocja, wychodzi 0,91 zł za saszetkę :) Może uda Wam się kupić. to chyba taniej niż w Zooplusie.
  3. Moja znajoma z pracy od lat wpłaca regularnie na tę fundację, majątek chyba już tam przez ten czas przelała. I dla niej oni są GURU. Wierzy we wszystko, co piszą. Smutne to...
  4. Tak grube pokłady brudnego filcu muszą być bardzo ciężkie, pewnie go ciągnie i boli :(
  5. Robię rzeczy na bazarek i musiałam obiecać mojej tygrysicy, że część kasy pójdzie na kotki guccio - jeśli tylko jakaś kasa z bazarku będzie :) Ale to jeszcze trochę potrwa, planuję na listopad dopiero :( bo muszę zdążyć narobić, a stale ktoś mi się wtrynia z zamówieniami. Odmawiam ile się da, ale nie wszystkim wypada, rozumiecie...
  6. Obie sunie są urocze. Cena 500 zł miesięcznie za tak małego psa trochę mnie zaskoczyła. Chyba po tyle jestem...
  7. Chyba wszędzie tak jest. U nas fundacja już nie przyjmuje kotów, nie mają ich już gdzie umieszczać. Całe mioty kociąt, koty dorosłe z wypadków, postrzelone... Jedynym miejscem bez kotów w fundacji jest toi toi.
  8. Ale fajnie :) Powodzenia, Krzywusiu :) A jaki fajny domek dla owadów :)
  9. Może ktoś sobie jaja robi i to jakaś "podpucha", żeby na nerwach zagrać. Lumi - złodziejka przeurocza :))) I z jaką gracją się oddala ze swoim łupem :))) Sposób rozi na muchy znam od mojej mamy :) Widać to stara ludowa mądrość :)
  10. Cudny piesio! Mając chatę z ogrodem, w życiu bym go nie oddała. Miejsca przecież dosyć na dwa piesy.
  11. Miałam już dwie cavalierki i serce mi mocniej zabiło na jej widok. Niestety w obecnej sytuacji nie mogę mieć żadnego psa :(
  12. Jejusiu, jaki cudny, czarny, moje marzenie :( A jakiś idiota chciał do lasu :(((((
  13. E tam... Wszystko Twoja zasługa :) Ale dużo się tu dzieje na wątku, kotki domki znajdują :) A w naszej Arkadii zakoceni po uszy, maluchów pełno, adopcje stoją.
  14. lipsik, mam dokładnie takie same odczucia, jak Ty. Tylko nie umiałam tych odczuć ubrać w słowa, tak, jak Ty to umiejętnie zrobiłaś. Dobrze, że to napisałaś.
  15. Nie :)))))) Te kanaliki to może być przyczyna wysięku z oczu :)))) Problem z gruczołami objawia się saneczkowaniem - moja cavalierka miała tę przypadłość, musiała mieć regularnie opróżniane u weta.
×
×
  • Create New...