-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Cudne zdjęcia! One tak bardzo przypominają mi z zachowania moje seterki, też tak razem chodziły bok przy boku, jak dwa koniki w zaprzęgu. Piękne psy.
-
Ależ one są cudowne, przepiękne i z urody, i z charakteru! A Wy... Wy to prawdziwe Anioły!
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Isiak replied to agat21's topic in Już w nowym domu
To bardzo piękny gest ze strony DS Lili. Dziękujemy! -
I o to mi chodziło. O rozsądek i rozumienie psa, umiejętność porozumienia się z nim. Wielu ludzi tego nie potrafi, i wielu nie chce przyjąć do wiadomości tej wiedzy, bo uważają, że pozjadali wszystkie rozumy, a pies powinien dostosować się do nich.
-
Szczęściarz z Tito, trafić do domu Sowy, no no... :)))
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
Isiak replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A nie ma w pobliżu jakiejś fundacji pomagającej w kastracji? -
Mnie akurat ta pogoda teraz ratuje, inaczej chyba bym się zapłakała :))) Bo kiedy jest ciepło, to uwielbiam siedzieć na balkonie z haftem, a teraz aktualnie nie mogę, bo mam do zrobienia różne ślubne, komunijne i urodzinowe badziewia scrapbookingowe i muszę ślęczeć nad tym w domu. Jakby było ładnie, a ja musiałabym kiblować w ciemnym pokoju, to chyba by mnie poskręcało. i to podwójnie, bo i kota żal. Nie mam osiatkowanego balkonu, więc kot nie może być tam sam. Jak ja siedzę w domu, to kot też musi :(
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ale tam pięknie u Ciebie, Elu :) Z tym pnączem na płocie to dobry pomysł, groszek pachnący, powój, wilec - jednoroczne, szybko rosną,zakryją co trzeba, i nie szkoda wyrzucać.