Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. I jeszcze filmik z kotem. https://www.youtube.com/watch?v=DiOtIVKgCXM
  2. Tak. Są bardzo podobni. Nawet leżąc łapkę układa tak jak Luka. Żaden z naszych psów tak nie robił. Jak fotografować Blakiego to tylko jak śpi. https://images90.fotosik.pl/615/930103455cf29024gen.jpg
  3. A na koniec dodam zdjęcie braterskie. https://images91.fotosik.pl/615/26b6185a798a0683gen.jpg
  4. Luki ma zdecydowanie więcej zdjęć. Co ja zrobię, że Blaki nie usiedzi ani chwili. A jak widzi aparat, to rzuca się na mnie z radością. https://images91.fotosik.pl/615/c541c46fd013ab22gen.jpg https://images91.fotosik.pl/615/ff35aae19eacf3cegen.jpg https://images90.fotosik.pl/615/19a92a598c2b50bdgen.jpg
  5. Z serii kolejne śmieszne pozy Lukiego. Tu: w koszyku na drewno. https://images90.fotosik.pl/615/4abf887d751a92fdgen.jpg https://images92.fotosik.pl/616/133a210302c31d26gen.jpg Spójrzcie na tylną łapkę. https://images92.fotosik.pl/616/12767e2dcf6a547agen.jpg
  6. We wtorek 12-ego września na tydzień. Dogadamy się jakoś ?
  7. Ada ma nowych koleżków. Państwo przygarnęli dwa małe kotki (już podrosły), które ktoś chciał uśpić. https://images90.fotosik.pl/615/4fa8868992bc14aegen.jpg A było tak.
  8. Oj ciężki ten zadek. https://images89.fotosik.pl/616/9139c75d3077fbe4gen.jpg
  9. O kurcze, zapomniałam, że to dzisiaj. Ale goście mnie usprawiedliwiają.
  10. Czetka (jakoś Czesia mi nie pasuje) w lesie. https://www.youtube.com/shorts/Yk8hGlmqE0Q https://www.youtube.com/shorts/wr7_nls_Q7U
  11. I Luki. https://www.fotosik.pl/zdjecie/08f903507357656e https://images91.fotosik.pl /614/40bdff90b2e68c49gen.jpg https://images90.fotosik.pl/615/974d66bd4424daa7gen.jpg
  12. BLAKI Spanie w dołku z piaskiem, ulubionym miejscu całej czwórki. Używany rotacyjnie. https://images91.fotosik.pl/614/d45942e3cfcbf659gen.jpg
  13. Aria nad morzem. https://youtube.com/shorts/lzrIa_LjBa0
  14. Mam pytanie do Wujka dobra Rada. O której dawać psom kolację, aby nie kupciały o 6 rano (lub wcześniej) ?
  15. Czekam na filmik z zainteresowaniem. malagos, filmik trzeba najpierw na YouTuba wrzucić, tam dostanie link.
  16. Ja się nie odzywam, ale zaglądam, aby nacieszyć oczy i duszę. Pozdrawiam całą Rodzinkę:)
  17. Ja czekam na dobry dom, a w drugiej kolejności, aby wydoroślały i skończyły z tą demolką wszystkiego co się tylko da. Diziwię się ludziom, którzy koniecznie muszą mieć szczeniaka.
×
×
  • Create New...