Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Blaki jest mało fotogeniczny. Na żywo wygląda dużo lepiej, bo ma masę wdzięku. Taka żywa przylepa.
  2. Udało się Blakiego uchwycić. https://images89.fotosik.pl/618/205e2e69f6ff4e4cgen.jpg https://images92.fotosik.pl/619/cc76c8c0990ad025gen.jpg
  3. Są bardzo absorbujace, już jestem nimi zmęczona choć są przesłodkie. Gdyby był jeden byłoby spokojniej, a tak to się wzajemnie nakręcają jak dzieci.
  4. Można i tak. https://images92.fotosik.pl/619/ec2dc1423327045egen.jpg Żeby nie było, że żałuję im posłanek. https://images92.fotosik.pl/619/66492c9ad22671cdgen.jpg
  5. Najważniejsze być blisko brata. https://images89.fotosik.pl/618/28302d81604b81a0gen.jpg
  6. Zdjęcie eksportowe Lukiego. https://images90.fotosik.pl/617/7e25bd4b853bf95fgen.jpg
  7. Z Pszczyny była też Klaudus_ i dziewczyny z Punktu przetrzymań. Oby pech opuścił wreszcie Benka:)
  8. Mnie też ulżyło:) Martwiłam się o pieska.
  9. Kolejna wpłata bazarkowa od Nadziejki. Tym razem 30 zł. Dziękuję bardzo
  10. Luki ma ładniejsze zdjęcia, bo jest spokojniejszy i łatwiej go przyłapać. https://images91.fotosik.pl/616/2aadc6136adb992egen.jpg Blaki też by miał ładne zdjęcie, ale w chwili "cykania" poruszył się (jak zawsze). https://images89.fotosik.pl/618/12aa8869f589c762gen.jpg
  11. Rezydent robi wrażenie zadowolonego z nowego towarzystwa. Tyśka i malagos (kolejność dowolna) to mają moc sprawczą
  12. Pogubiłam się w tych bazarkach. To jeszcze są jakieś pieniądze dla nas ? Nie wiem jak Ci dziekować Nadziejko:)
  13. Tak mnie zatkało z wrażenie jak zadzwoniła malagos, że do tej pory nie mogę uwierzyć w szczęście Kamy. Warto ogłaszać bez końca i mieć nadzieję. Cuda się zdarzają nie tylko w bajkach:)
  14. Waga na dzień dzisiejszy: Blaki 7,7 kg, Luki 10,5 kg Coś drgnęło w temacie, bo dziś znów zadzwonił głupi telefon.
  15. Uczucia dzielone po równo. Luki preferuje TZ-a, a Blaki mnie (przytulanki).
  16. Jeden kot je, cztery psy żebrzą. https://images90.fotosik.pl/616/b435c1b15511519egen.jpg
  17. Właściwe miejsce dla wiejskiego burka. https://images91.fotosik.pl/615/69f0935b6c4a3a3agen.jpg
  18. Kiedyś jakieś dziecko na widok Luki wykrzyknęło: jaki psi pies ! I to jest to ! Tylko telefonów brak, nawet tych głupich:(
  19. Dzięki Tyśka:) Ju wysłałam do malagos niewykorzystane przez Ciebie zdjęcia.
  20. Takie zdjęcia wysłałam malagos do ogłoszeń. Ale jeszcze kilka innych muszę dobrać. https://images89.fotosik.pl/616/c747f0be09de2c8agen.jpg https://images92.fotosik.pl/617/772f1356993e4b25gen.jpg
  21. Tysiu, podaj,proszę, link do Twoich ogłoszeń. Potrzebuję zdjęć dla malagos do ogłoszeń, a nie wiem, które wykorzystałaś.
×
×
  • Create New...