Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. To dobrze, że chociaż bezproblemowa.
  2. O masz ci los ! Nigdy nie odpoczniecie. I dobrze..... dla psów:)
  3. Zdjęcie wygląda sielankowo, ale tak na prawdę Luki dręczy kota tak jak Ada. Kot to okaz cierpliwości, ani razu nie pacnął łapą. Jak ma dość to ucieka. https://images89.fotosik.pl/626/66f8db34f537ccb0gen.jpg
  4. Dzięki Dziewczyny:) Nie ma sensu odbierać kolejnych telefonów z bloku skoro szykują się porządne spacery i ogród.
  5. Malagos, Tysiu:) Mam do was prośbę o zlikwidowanie ogłoszenia Lukiego. Nie ma sensu zawracać ludziom głowy (ciągle są telefony) skoro .....jest chętny dom na Lukiego (ten z najwyższej półki), ale dopiero w grudniu. Jeżeli coś mu wypadnie, to Luki zostanie u nas i tyle.
  6. Mamy w domu cztery trupki po spacerze do lasu. Hitem jest kot, który odbył z nami trzygodzinny spacer. https://images89.fotosik.pl/625/458dfbe3f36d8f92gen.jpg https://images91.fotosik.pl/623/a13192d979994a14gen.jpg
  7. Krótkonogi Lilek na grzybobraniu to pikuś. Dzisiaj na trzygodzinny spacer do lasu wybrał się z nami kot. Nie chciał być niesiony, cały czas szedł sam, a czasami robił skok w bok. Teraz mamy w domu cztery trupki. https://images92.fotosik.pl/625/7e4761812cc85f90gen.jpg https://images91.fotosik.pl/623/61724a8ab3747c1bgen.jpg
  8. Ada pozdrawia ze wsi. He,he:) https://images90.fotosik.pl/624/f27dffa20312b6e5gen.jpg
  9. Jakie cudne szczylki:) A jeden to nawet do Lilka podobny. Za Fado trzymamy kciuki.
  10. Coś wspominała malagos, że dogaduje się ze szczeniakami (Pani prowadzi dt).
  11. Warto było spławiać tę niezliczoną ilość słabych kandydatów. A Freddie to przystojniaczek:) Dobrze, że trafił do domu z drugim psem.
  12. Ale nie chcą mi się otworzyć. Nie dasz rady ich tutaj umieścić ?
  13. Ale o smyczy nie ma co marzyć.
  14. Lilek dzielnie chodził z nami po lesie. Tu w drodze powrotnej. https://images91.fotosik.pl/623/d4c97b254e86e4dbgen.jpg
  15. O, jak ciasno. Luki po grzybobraniu. https://images92.fotosik.pl/624/18ca6796e135d1a0gen.jpg https://images89.fotosik.pl/624/503993f5d1d2674fgen.jpg
  16. Dlatego bardzo się cieszę, że przygarneliśmy kota Gromka. Szczeniaki są z nim od małego (wcześniej była Ada) i potem w DS nie ma problemu. Ada ma trzy koty do towarzystwa.
  17. Przyjażni z kotem ciąg dalszy. https://images92.fotosik.pl/624/40be022ef1d41513gen.jpg https://images90.fotosik.pl/623/5a0ccafac019da23gen.jpg
  18. Takie towarzystwo. https://images92.fotosik.pl/623/f38e101313ff0850gen.jpg
  19. Czyli na najlepiej do domu z ogrodem w spokojnej okolicy.
  20. Nad Zalewem Zegrzyńskim ( to z Kobyłki niedaleko). Dobrze jest mieć taki skarb w pobliżu. https://www.youtube.com/shorts/-MWQk_47lJU https://www.youtube.com/shorts/ipKJq7WN54A
  21. Dlatego ma imię Luki, a my mówimy Luczek. Nawet tylną łapkę przy leżeniu kładzie tak jak ona.
  22. Do wyboru, do koloru. https://images92.fotosik.pl/621/7ef06043719e9a22gen.jpg https://images90.fotosik.pl/620/3b2789c8bd324d5agen.jpg https://images89.fotosik.pl /621/2455ce28221d9280gen.jpl https://images91.fotosik.pl/620/252bef1da2d54192gen.jpg
×
×
  • Create New...