Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. A czy sprawdzałaś go na SWOJE koty ?
  2. Pani napisała, że Czetka (jakoś do Czesi nie mogę sie przyzwyczaić) nie trawi suczek. Za to na widok psów aż pieje. Pewnie została jej trauma po schronisku, kiedy inne suczki ją atakowały.
  3. Mam w domu trzy psie trupki, bo zrobilismy długaśny spacer. Skosili wreszcie kukurydzę i można było iść do lasu wprost "spode płota". Wszystkie psy były bardzo dzielne, szły kawał drogi i na dodatek biegały: serdelek Lilek na krótkich łapkach, filigranowa Mała oraz Luki, w szelkach po Dyziu (ostatnia dziurka) i na smyczy linkowej. Jak pozna drogę będzie mógł chodzić luzem. Dobrze, że kota nie było w pobliżu, bo nie wiem czy dałby radę. https://images91.fotosik.pl/619/712015d44b585f49gen.jpg
  4. Miłość trójstronna:) Z drugiej strony coś się kroi ( finisz byłby za jakiś czas), więc nie wiem jak to będzie.
  5. Jabłkowy Król. https://images90.fotosik.pl/620/9e3aa52664ec0c21gen.jpg
  6. Dziękujemy Chociaż nie wiem czy Luki chce być ogłaszany i zmieniać dom:)
  7. I jeszcze jedno eksportowe. Wygodnicki, nie ? https://images90.fotosik.pl/619/ce5ccb5ea6bd8544gen.jpg
  8. Ja mogę z Cymusia 15 zł dołożyć.
  9. Luki po rozłące z bratem jest nie do poznania. Czasami porwie skarpetkę czy cytrynę z koszyka, ale generalnie już nie gryzie jak popadnie. Noc wytrzymuje bez sikania. Bawi się z Małą, ale najbardziej lubi kota. Kotu nie pasowała zabawa z dwoma psami na raz, ale z samym Lukim bawi się bardzo chętnie.
  10. Dzięki Tysiu:) Zajrzyj proszę na zdjęcia w ogłoszeniu, bo tam sie jakiś mem (?) przyplątał.
  11. Zdjęcia eksportowe. Podzielcie się jakoś malagos i Tyska https://images90.fotosik.pl/619/22f2e9e702d7f7b8gen.jpg https://images90.fotosik.pl/619/02d587b2f43b4cc9gen.jpg https://images89.fotosik.pl/620/bb897d36fa715768gen.jpg
  12. Długonoga modelka. https://images90.fotosik.pl/619/936bc7feb695c0f3gen.jpg https://images89.fotosik.pl/620/bd852b61ef736b73gen.jpg
  13. Wsród samców same piękności. A jeden do Czetki podobny.
  14. Malagos ma pozostałe zdjecia i info od Pani, ale ja nie mogłam się doczekać i wstawiam choć to jedno. Rzeczywiscie gorzka czekolada. https://images92.fotosik.pl/620/5491470b9ae98682gen.jpg To jeszcze jedno. https://images91.fotosik.pl/619/106b2053202357b6gen.jpg
  15. Trudno powiedzieć, bo to powściągliwa istota. Ale z Małą bawi się super.
  16. Jestem z powrotem w domu, a LUKI razem z nami. Wybaczcie tę konspirację z adopcją Blakiego, ale po tych wszystkich dobrze rokujących telefonach, które kończyły się niczym wolałam nie zapeszać. Uwierzyłam w to szczęście dopiero wtedy, kiedy Pani odebrała Blakiego, choć wcześniej nie było wobec niej wątpliwości. Tak jak przypuszczałam LUKI bez brata jest super psem. Cichy, spokojny, nie niszczy, nie gryzie, nie załatwia się w domu. Nawet kot stwierdził, że z jednym psem fajnie się bawić. Zaczynają już ścinać kukurydzę, więc przed nami spacery do lasu.
  17. Na razie cisza. Dziś wieczorem Maluchy jadą do malagos, a my na tydzień nad morze.
  18. Niepilnowane dostatecznie psy z demencją czasami się gubią. Znam dwa takie przypadki. Jeden pies znalazł się w schronisku, drugi przepadł.
×
×
  • Create New...