Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Zawsze jak ta głupia czekam na weekend, kiedy ludzie mają więcej czasu na czytanie ogłoszeń. Ale w praktyce telefon zawsze dzwoni z zaskoczenia, zwykle nie w porę, kiedy nie mogę się skupić na temacie. A może to trema czy dobrze odczytam dzwoniącego. Spławić czy kontynuować ?
  2. Ząbki rosną i zaczynają gryźć siejąc postrach w okolicy. Tylko kota się boją, czują przed nim respekt. Na kłapanie zębami Lilka nie zwracają już uwagi.
  3. Braterska miłość. https://images92.fotosik.pl/605/c5ec9e3a0c199b82gen.jpg Ulubione miejsce do spania. Zimne kafelki na szafce, https://images90.fotosik.pl/604/1cd0634eefd87141gen.jpg
  4. Oto co zostało z mojej paprotki. Na szczęście jest to roślina wieloletnia i za rok będzie jak nowa. Podobnie jest z trawami. https://images92.fotosik.pl/605/2b2a6e6d13a731d9gen.jpg
  5. Kupiłam Maluchom zabawki. Kurczak już w robocie (piszczy !) , a kości zostawiam na niedzielną imprezkę, kiedy nie będzie nas długo w domu. Nie wpisuję do rozliczeń, to prezent. https://images92.fotosik.pl/605/7fd0513d632b41ecgen.jpg
  6. Maluchy rosną jak na drożdzach (mają apetyt). Jak jedzą to zamaszyscie merdaja ogankami. Gorzka czekolada, jak ładnie okresliła go Tyśka) ma aksamitna sierść, jest nieco drobniejszy od brata. Za to jest żywszy i bardziej rozrabia. Zachwyca mnie jak dyskretnie załatwiaja swoje potrzeby. Zawsze udaja się "na stronę". Nawet na siku. A kupciają chyba równoczesnie, bo kupki wystepuję parami. Zaliczyłam już głupi sms (czy aktualne ?) oraz głupi telefon (Pan chyba chciał mnie poderwać w ciemno). Teraz czas na poważne telefony.
  7. Latem na basenie. https://www.youtube.com/watch?v=ST1r3jwL7jA
  8. Tak wygląda trawa Niedżwiedzie futro po lądowaniu kosmitów. https://images91.fotosik.pl/603/bca3d822f57381afgen.jpg
  9. Ale gorąco. https://images89.fotosik.pl/604/d660bed868c4c106gen.jpg Trudno o eksportowe zdjęcia. https://images92.fotosik.pl/604/f7a86f8a85e7413bgen.jpg
  10. Wypromowałam oba 2 x 24,93 zł 30 dni promowania na górze listy ogłoszeń, 9 odświeżeń, 7 dni promowania na stronie głównej.
  11. Pytam dlatego, ze chyba na poczatku z automatu ogłoszenie jest u góry. A może sie myle.
  12. Ale on urósł. Będzie prześlicznym psem. tylko musi uwierzyć, że nim jest.
  13. Dzięki Tyska) i dzięki malagos:) Kiedy wyróżnić ? Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia mało eksportowe, ale obiekty są trudne do uchwycenia. Chyba, ze leżą, ale wtedy wygladaja jak dwa trupki. A co do głupich telefonów, to jest to chyba wpisane w ogłaszanie, nie do uniknięcia.
  14. Tyśka ) prosiła o zielone światło. Oto i one Tysiu:) Ja wyróżnię. Zdjęcia są w pierwszych wątkach.
  15. Zabawy z kotem. https://www.youtube.com/shorts/9hETtSPHhqU
  16. Oba ładne. Sama nie wiem, który mi się bardziej podoba. Czarnulek ma taką jedwabistą sierść a główkę nie czarną tylko ciemnobrązową jak u niedzwiedzia.
  17. Blaki: https://images90.fotosik.pl/602/32e8c0e616805f44gen.jpg https://images91.fotosik.pl/601/81d4cabb782dc8b9gen.jpg https://images92.fotosik.pl/603/c805df1cff47c49agen.jpg https://images91.fotosik.pl/601/987168912d125c23gen.jpg
  18. No tak, średnio pasujące te domy. W dodatku nie ma pewnosci, że będą do 5 kilo. A tu pochwała posiadania rodzeństwa, https://www.youtube.com/shorts/b8uyji_gkbc
  19. https://images89.fotosik.pl/602/4956e68fd838dfc4gen.jpg https://images91.fotosik.pl/601/89c5122d5bcb09c0gen.jpg
  20. Nadałam chłopakom imiona. Jeden to Luki (nie mylić z Lucky), bo przypomina naszą zmarłą Lukę, a drugi to Blaki. Muszę ich pochwalić, bo rzeczywiście nie gryzą. A na dodatek robią kupki w ustronnym miejscu, zawsze tym samym, więc łatwo je sprzątnąć. Z sikaniem różnie bywa, czasami robią na werandzie lub w sionce na kafelkach, ale jak z nimi wychodzę na trawkę to zawsze jest sik.
×
×
  • Create New...