Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Kolejny głupi telefon. Już nie mam siły. Był też telefon w miarę sensowny, nawet UlaFeta zgodziła się zrobić wizytę, ale pan rozpłynął się w powietrzu.
  2. https://images89.fotosik.pl/610/98bf81d21963ab10gen.jpg I dwa filmiki. https://www.youtube.com/shorts/ghXAsnC-dW8 https://www.youtube.com/shorts/HhkpiBvk0jI
  3. Wpłać, proszę, na konto ZEA. Tola zadecyduje na jakiego psa.
  4. Z rozpędu wpłaciłam stałą za lipiec i sierpień, a Fela już dawno w domu. Jeżeli nie pozostawiła po sobie długu do spłacenia, to chciałabym przekazać te pieniądze na innego psa w potrzebie. Napisz wiolhelm co proponujesz.
  5. Był jeden obiecujący telefon. Niestety, właściciel mieszkania nie zgodził się.
  6. https://images89.fotosik.pl/609/599d4005a00ad080gen.jpg
  7. Cisza kompletna. Nawet głupie smsy i telefony ucichły.
  8. Dokupiłam w zooplusie mokra karmę i suchą. Jesteśmy na maleńkim minusie, ale damy radę:)
  9. Wpłaciłam dla Gucia za lipiec, sierpień. Sprawdź, proszę, Agatko czy wpłynęła wpłata za maj, czerwiec, bo na pierwszej stronie w wykazie nie widzę wpisu.
  10. Ja w mieście wyglądałam na zbieraczkę, bo miałam trzy. O ile dwójka coraz częściej się zdarza, to już trójka bardzo rzadko.
  11. https://images92.fotosik.pl/609/d8d7c7d4cfed8d03gen.jpg https://images89.fotosik.pl/608/27b494068c9095bfgen.jpg https://images91.fotosik.pl/607/5a679b735e294811gen.jpg
  12. Tak się chłodzimy. https://images89.fotosik.pl/608/e68eabccbfdb0346gen.jpg
  13. Maluchy chłodzą się na zimnych kafelkach.Na podłodze lub....na dolnej półce w szafce.
  14. Mam wpłatę od Nadziejki z bazarku 47 zł (34+13 zł) Z całego serca dziękuję:) Maluchy jedzą jak smoki, trzeba zaraz dokupić karmy.
  15. Tysiu, korekta ogłoszeń. Maluchy mają ok.3 miesięcy (malagos wpisała miesiąc urodzenia maj). Luki waży 7 kilo !, a Blaki 5,7 kg. Chyba musze dawać im mniej jedzenia. Mają grube łapy, nie będą małe. Ale nie większe jak za kolano.
  16. Dzisiaj druga dawka wirusówek. Mogą iść do miasta, tylko chętnych brak:(
  17. Może na spacerze uda mi sie zrobić zdjęcia kiedy szczeniaki są zmęczone i siedzą. Na terenie nie sposób, bo na widok aparatu obsiadają fotografującego. I zważę je dzisiaj, bo bardzo urosły i utyły.
  18. Pozytywne wiadomości. Teraz będzie coraz łatwiej.
  19. Ja bym powiedziała, że za małego fiutka, ale szybko rozłączył się. Jak miałam 6-7 lat to dzwoniło się do pana Zająca w ramach zabawy, ale w wieku 16 lat (tak się przedstawił) to chyba za późno.
  20. Kolejny telefon. Rozmowa zaczęła się dobrze,a skończyła tak: jestem zoofilem i czy da się z pieskiem zabawić ? Powiedziałam, że nie da się i chłopak się rozłączył. Metoda spławiania ludzi na podstawie głosu i mowy nie jest taka głupia. Załamałam się. Co ci ludzie mają w głowach ?
×
×
  • Create New...